Agnieszka Kaczorowska (26 l.) źle znosiła pierwszy trymestr ciąży. Teraz czuje się o wiele lepiej – mimo dużego brzuszka wciąż pozostaje aktywna. Tancerka zdradziła, że poród wyznaczony jest na lato – czyli już za kilka tygodni.

BABY SHOWER Agnieszki Kaczorowskiej. Musicie to zobaczyć!

Agnieszka Kaczorowska trenuje w zaawansowanej ciąży

Agnieszka z dumą eksponuje swój ciążowy brzuszek. Tym razem zrobiła zdjęcie po treningu, na którym jest w naturalnej odsłonie, bez makijażu.

Potańczone i poćwiczone z brzuchatkami – napisała gwiazda, która wciąż prowadzi zajęcia w swojej szkole tańca.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży
Wyświetl ten post na Instagramie.

Za mną najbardziej wyjątkowy Dzień Mamy w życiu... jak do tej pory😌 Staję się mamą i to dziś świętowałam z bliskimi mi kobietami.🌸💛 Było pięknie dzięki @mariajustdoit.pl ! Było słodko dzięki @lavanillecupcakes ! Było zabawnie dzięki Sis @yolechkas_island ! Była wyjątkowa atmosfera dzięki wszystkim kochanym gościom! No i mam to wszystko uwiecznione na pięknych zdjęciach dzięki @margografia 📷 Love U all ❤️❤️❤️ Ach i pogoda była piękna! 🙏☀️ ____________ Wszystkim mamom przesyłam najlepsze życzenia🌸 Bądźcie szczęśliwe i spełnione, kochane i silne, cierpliwe i spokojne💛 #momsday #mothersday #DzieńMamy #babyshower #babyshowertime #babygirl #momtobe #rodzew2019 #mommytobe2019

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)