Dziś Dzień Kobiet. Święto urocze, ale budzące skrajne emocje. Podczas gdy jedni panowie wręczają w tym dniu swym paniom lub koleżankom kwiaty i składają im życzenia, inni nawet nie otwierają ust. O, przepraszamy – otwierają, ale tylko po to, by stwierdzić, że to głupie i niepotrzebne święto.

Zobacz: IDOL: Wojtek Łuszczykiewicz: Kocham wcinać napchane antybiotykami…

Dziś wieczorem kolejny odcinek Idola. Co o celebrowaniu 8 marca sądzi jedna z najsympatyczniejszych jurorskich par : Ela Zapendowska i Wojtek Łuszczykiewicz?

Ela Zapendowska mówi tak:

– Jak większość kobiet uważam, że to święto powinno być celebrowane każdego dnia, a 8 marca to tylko przypadkowa data. Oczywiście lubię dostawać kwiaty tego dnia z tej okazji, bo to bardzo miłe. Najbardziej lubię kwiaty polne. Akurat w marcu o jest o nie dosyć trudno, więc to duże wyzwanie dla mojego mężczyzny.

Przy okazji Ela składa życzenia wszystkim paniom:

– Z okazji Dnia Kobiet życzę paniom dużo dobrego samopoczucia po prostu z samego faktu bycia kobietami! – mówi.

Tymczasem Wojtek Łuszczykiewicz w ogóle nie obchodzi święta kobiet:

Czytaj: KOCHAMY JĄ! Marta Piaskowy z Idola przyszła na casting z receptą na sukces

– Nie obchodzę Dnia Kobiet właściwie od zawsze. Z prostej przyczyny: nie chcę sam ukręcać na siebie bata. Wręczenie kwiatów w tym dniu, bądź przygotowanie jakiejś niespodzianki wiązałoby się jednoznacznie z natychmiastową reakcją: skoro możesz dzisiaj, to dlaczego zapominasz o tym przez pozostałą część roku? Dlatego konsekwentnie unikam świętowania 8 marca, psiocząc jednocześnie, że to wymyślone, komunistyczne święto – mówi wokalista.

Mimo odmiennych zdań w kwestii 8 marca, w programie Idol Elżbieta i Wojtek zazwyczaj są bardzo zgodni. Możecie przekonać się o tym w każdą środę o 20:00 na antenie Polsatu. Czwarty odcinek już dziś o godzinie 20. w Polsacie.

Ale JAK TO? Wojtek Łuszczykiewicz nie świętuje 8 maraca!

Ale JAK TO? Wojtek Łuszczykiewicz nie świętuje 8 maraca!