Reese Whiterspoon (43 l.) wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. Wciąż zachwyca figurą i gładką skórą. Aktorka pokazała się w towarzystwie swojego 16-letniego syna Deacona, który wyrasta na prawdziwego przystojniaka.

Nie do wiary, jak bardzo córka Reese Witherspoon jest podobna do matki (ZDJĘCIA)

Reese Whiterspoon z 16-letnim synem Deaconem

Aktorka wybrała się z synem na lunch i kawę. Była ubrana zwyczajnie – w jeansy, czarny sweter z dekoltem i mokasyny. Deacon miał na sobie luźną bluzę, szare spodnie-bojówki i sportowe buty. Uwagę zwracała modna fryzura. Syn gwiazdy wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Jest o głowę wyższy od mamy, chociaż Reese ma zaledwie 156 cm wzrostu.

Mimo że rodzice Deacona są po rozwodzie, nie mógł narzekać na brak uwagi z ich strony. Kiedy jeszcze byli małżeństwem, ustalali grafiki pracy tak, żeby zawsze ktoś był przy dzieciach. Nigdy nie zatrudniali opiekunki na pełny etat.

Jennifer Aniston wygląda jak siostra Reese Witherspoon a dzieli je spora różnica wieku (FOTO)

Reese Whiterspoon – mężowie, dzieci

Reese w 1999 roku poślubiła Ryana Phillippe’a. Mają dwójkę dzieci – 20-letnia córkę Avę i 16-letniego syna Deacona. Aktorka w 2007 roku rozwiodła się z mężem. W 2011 wzięła ślub drugi raz, tym razem z Jimem Tothem. Mają 7-letniego syna Tennessee’a.

Syn Resee Whiterspoon, Deacon

Deacon, syn Reese Whiterspoon fot. Forum/Backgrid

Reese Whiterspoon

Reese Whiterspoon fot. Forum/Backgrid

Reese Whiterspoon z synem

Reese Whiterspoon z synem Deaconem fot. Forum/Backgrid

Syn Resee Whiterspoon, Deacon

Deacon, syn Reese Whiterspoon fot. Forum/Backgrid

Reese Whiterspoon z synem

Reese Whiterspoon z synem Deaconem fot. Forum/Backgrid