W sezonie jesień/zima 2021 zdecydowanie bawimy się modą i… okularami przeciwsłonecznymi. Jedno jest pewne – wszystkie chwyty dozwolone. Nie bój się eksperymentować i co najważniejsze wyrazić swoją osobowość markowymi okularami.

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na sezon jesień/zima 2021

Prawda jest taka, że jeśli chodzi o wybór idealnie pasujących okularów przeciwsłonecznych to wszystkie chwyty są dozwolone. Najważniejszym jest to, żebyś czuła się w nich wyjątkowo i komfortowo. W tym sezonie królują lekkie ramki w biżuteryjnym stylu oraz wąskie okulary modowe.

W ofercie „Optyk Kochański” znajdziesz wyjątkowe modele, ale też takie, które stylizacyjnie nawiązują do lat 90 i filmu House of Gucci. Szczególną uwagę zwraca model GG1022S-005 – klasyczny, oversizowy kwadrat, który sprawdzi się u każdej kobiety, szczególnie jeśli lubisz mocny i ciężkie akcenty na nosie.

Dopinany łańcuszek do oprawki stanowi niezależną biżuterię, którą można wypiąć i zastosować jako naszyjnik. Z kolei model GG1033S-002 to gwiazda wśród kolekcji 2021 marki Gucci. Model budzi zachwyt, dzięki zastosowanemu splotowi wokół soczewek. Dodatkowo, wypinany łańcuszek z akrylowym logo Gucci totalnie zachwyca i dodaje niesamowitego uroku tym okularom.

Kolejna prezentowana ramka okularowa to bardzo lekki w wydźwięku model, z delikatną gradacją na soczewkach, idealnie sprawdzi się na pochmurne dni. Kolczyki w kształcie truskawek nadadzą uroku ramce.

Zdjęcia pochodzą z sesji współtworzonej przez fotograf Agatę Serge oraz optyk Kochański. W roli głównej jako modelki: Aleksandra Kochańska oraz trójmiejska influencerka Pamela Grzechnik @pamelagrz