Ależ metamorfoza! Poznajecie ją? (FOTO)

keira-knightley-R1 keira-knightley-R1

Krzaczaste brwi, platynowy blond i karminowoczerwone usta – Keirę Knightley trudno rozpoznać w takim wydaniu.

Trzeba jednak przyznać, że była dość oczywistym wyborem, bo to od pewnego czasu ulubienica magazynów, której sesje zdjęciowe ukazują się regularnie.

Obok Keiry listopadowy W Magazine ozdobią trzy inne aktorki – Rooney Mara (która znajdzie się na drugiej okładce), Mia Wasikowska i Scarlett Johansson. Każda z nowym, zaskakującym wydaniu.

Z założenia zapewne miało być nieco szokująco. Media jednak trochę rozpieściły odbiorców. Takie metamorfozy ciekawią już chyba tylko na moment.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia – okładka versus rzeczywistość:

&nbsp
Ależ metamorfoza! Poznajecie ją? (FOTO)

Ależ metamorfoza! Poznajecie ją? (FOTO)
foto: Fame/Flynet

Ależ metamorfoza! Poznajecie ją? (FOTO)

Ależ metamorfoza! Poznajecie ją? (FOTO)
foto: Fame/Flynet

 
28 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jak sie nazywa styl prezentowany na drugiej okladce? Zna ktos na to okreslenie?

Byłam przekonana, że to Portman

gość, 15-10-12, 14:14 napisał(a):Mara jest boskamoja ukochana aktorka już nie mogę się doczekać The Bitter Pill aaaa!!

Mara jest boska

od razu wiedziałam,że to keira po oczach,spojrzeniu…I czy nie byloby lepiej z zamknietymi ustami?

Kira to wyjatkowo nieatrakcyjna dziewczyna, a można z niej zrobić cudo!

gość, 14-10-12, 19:45 napisał(a):mia wasikowska…kto to? swojskie nazwisko..;)Aktorka która grała Alicję, w “Alicji w Krainie Czarów” Tima Burtona, z 2010.

Piękna matowo metaliczna pomadka chanel

yy w pierszej chwili myślałam, że to portman

mara to idealne nazwisko dla tak brzydkiej baby

mia wasikowska…kto to? swojskie nazwisko..;)

ten rybi pysk i szczene szwarzeneggera wszedzie poznam

boze znowu ona… paskudztwo

bardzo nieciekawe zdjecia i metamorfozy.

Piękna okładka. Świetna

gość, 14-10-12, 14:05 napisał(a):gość, 14-10-12, 07:56 napisał(a):gość, 14-10-12, 06:17 napisał(a):Gdzież ta metamorfoza ? na pierwszej fotce to stara dobra, nasza szkapa Keira…Dokładnie.z płaską gębą i klatąi wściekłym zgryzem

gość, 14-10-12, 07:56 napisał(a):gość, 14-10-12, 06:17 napisał(a):Gdzież ta metamorfoza ? na pierwszej fotce to stara dobra, nasza szkapa Keira…Dokładnie.z płaską gębą i klatą

gość, 14-10-12, 11:42 napisał(a):A ja myślałam,że to Natalie Portman!Ja też!:)

ZAWSZE WYGLADA JAK PRZYCHLAST

Keira jest paskudna… Ta szczena …

A ja myślałam,że to Natalie Portman!

jaka ta keira brzydka

no dzieki ale ja wole dużo bardziej rzeczywistość niz te koszmarne okladki

bardzo mi sie Roney podobała w dziewczynie z tatuażem

Od razu ją poznałam;)

Kozaczku o ile mi wiadomo powinno się pisać” nie lada” a ”nie lata”

Gdzież ta metamorfoza ? na pierwszej fotce to stara dobra, nasza szkapa Keira…

gość, 14-10-12, 06:17 napisał(a):Gdzież ta metamorfoza ? na pierwszej fotce to stara dobra, nasza szkapa Keira…Dokładnie.