Keira Knightley (33 l.) ma grono wiernych fanów, którzy cenią brytyjską gwiazdę nie tylko za jej talent, ale i inteligencję, dystans i charakter.

Keira Knightley nie pozwala córce oglądać bajek Disneya z Ariel i Kopciuszkiem

Keira nie boi się mówić głośno o rzeczach ważnych, czasem niewygodnych. Jest znana z feministycznych poglądów, ciętego języka i poczucia humoru.

We wtorek Keira odwiedziła studio Jimmy’ego Fallona. Oprócz rozmowy na tematy związane z wychowywaniem dzieci (Keira ma 3,5-letnią córkę), gwiazda zademonstrowała niecodzienną umiejętność.

Keira Knightley gra na zębach Despacito

Gwiazda chodziła do podstawówki, w której uczył się też chłopak biorący udział w talent show. Chłopak wyróżniał się pewną umiejętnością – potrafił… grać na zębach. A ponieważ był w TV, wszystkie dzieciaki ze szkołoy Keiry (łącznię z nią samą) koniecznie chciały nauczyć się grać na zębach, ponieważ uznały to za niezwykle intrygujące. I tak Keira nauczyła się grać na zębach. Nie wiemy, czy umiejętność tę wykorzystała praktycznie w zawodzie, w każdym razie próbkę tej umiejętności zaprezentowała w studio Fallona wygrywając na swoich zębach melodię Despacito.

Keira Knightley OSTRO skrytykowała Księżną Kate
Występ Keiry możecie oglądać w 3,30 minucie.

Keira Knightly at the Colette film afterparty / PECK / BACKGRID , kod: Keira Knightly at the Colette film afterparty / PECK / BACKGRID , kod:
Kiera Knightly grabs a morning coffee wearing a Sailor's hat at Sundance