Ależ się zmieniła! Pamiętacie Kaję Paschalską z Klanu? (FOTO)
Kiedy zaczęła się pojawiać w Klanie, była nastolatką. Widzowie szybko polubili pełną energii bohaterkę graną przez Kaję Paschalską (30 l.). Problemami córki Lubiczów żyły nawet starsze panie zakochane w Klanie.
Zobacz: Kaja Paschalska w sesji CKM (od 18 l.)
Kiedy Kaja skończyła 18 lat, pokazała pazurki. Wielkim medialnym echem odbiła się sesja aktorki dla magazynu CKM. Takie Kai widzowie serialu nie znali!
Ostatnio o Paschalskiej zrobiło się bardzo głośno po tym, jak na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo aktorka zaśpiewała cover piosenki Beyonce. Po tym odcinku o Kai napisały nawet zagraniczne media.
Dziś Paschalska ma 30 lat, obłędną figurę i spore grono fanów. Przypuszczamy, że wielu z nich z ochotą zobaczyłoby gwiazdę raz jeszcze na okładce pisma dla panów.
Czytaj też: Kaja Paschalska jako Beyonce zauważona w zachodnich mediach
Zobaczcie fotki Kai Paschalskiej z ramówkowej imprezy TVP. Hot?


Kaja Paschalska na początku kariery







cudna kobieta
“Mała Chinka” to chyba było. Ciężko zapomnieć 😉 I właśnie dlatego szanuję np. Lisowską, bo nawet jak śpiewa o niskich cenach to robi to świetnie.
No i własnie ja widzę różnicę w tego typu gwiazdkach. Pamiętacie jak ona próbowała zrobić karierę jako piosenkarka zx Funky Filonem?
chcę przepięknej Kai wszystko wylizać
Szkoda, że upadła się na proste włosy, w kręconych wyglądała naprawdę super, zwłaszcza jak były długie. Teraz ma włosy ładne, ale nudne, jak co druga babka na ulicy. I już na pewno nie w dobrej kondycji, bo wiadomo co częste prostowanie robi z włosami.
Mała Chinka cziku cziku linka której komornik wjechał na dom!
Współczuje włosów. Kręcone to tragedia
Ładne sa kręcone włosy! Popatrz na Julię Roberts w starych filmach :)) ona akurat miała za krotkie i głupio ułożone.
Wstretna. I ze żółte zębiska fuj
dobrze że zrobiła porządek z brwiami, na starych zdjęciach wyglądają koszmarnie
Bardzo ładna kobieta
Cudowne włosy!!! Marzę o lokach a mam proste jak druty:((
Kiedyś wyglądała jak typowa wieśniara, tandetnie i okropnie. Ale zawsze umiała być przebojowa i odważna. Dziś wygląda znakomicie i złego słowa o jej wyglądzie powiedzieć nie można.
i tak zawsze będzie Czikuliną z plasterkiem rozpusty…
Po prostu jest brzydka. ma maleńkie, kose, głęboko osadzone oczy i niewiele z tym zrobi. Wygląda i tak znacznie lepiej bo w tej czerwonej brokatowej sukience jest tak brzydka, ze rzygac się chce
Zawsze była brzydka i nic tego nie zmieni
Ogólnie wyrobiła się, ale kiepski makijaż i fryzura. Strój przemilczę.
Rude włosy są obleśne!!!
Ostatnie zdjęcie z tzw. “plasterkiem rozkoszy” to jest coś, relikt pewnej epoki, gdy wszystkie “wyzwolone” aktorki (Anna Mucha też) lansowały plastry antykoncepcyjne. 😛
Skrzynecka i Mucha tez kiedyś z plastrami zapierniczaly 😀
[b]gość, 24-08-16, 11:14 napisał(a):[/b]Ostatnie zdjęcie z tzw. “plasterkiem rozkoszy” to jest coś, relikt pewnej epoki, gdy wszystkie “wyzwolone” aktorki (Anna Mucha też) lansowały plastry antykoncepcyjne. :PTo samo sobie pomyslalam
pamietam jak spotkalam ja nad jeziorem piaseczno na pojezierzu leczynsko-wlodawskim,byl to czas gdy byla rozpoznawalna dzieki grze w klanie,nie zapomne jakie to bylo zarozumiale na dyskotece siedziala przy barze ze skwaszona mina i narzekala ze tu nie ma nikogo z Warszawy,usilowala na sile zwrocic na siebie uwage,ale jakos nikt nie traktowal jej jak gwiazdy
fota z plastrem antykoncepcyjnym – klasa…
Ładny kolor włosów :))
zrobiłbym jej minetke,ma piekne nogi i piersi
Nadal brzydka jest!!! Nic jej nie pomoże i chodzi jak chłop!!! Tuptajac w miejscu!!!!!