Amber Rose (35 l.) w końcu urodziła. Gwiazda spotyka się z producentem muzycznym Alexandrem „AE” Edwardsem (32 l.) i to z nim ma dziecko. Modelka ma już syna, Sebastiana Taylora Thomaza (6 l.) z Wizem Khalifą, z którym rozstała się kilka lat temu. W 2013 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, a teraz na świecie przywitała kolejne.

Ale drama! Blac Chyna i Amber Rose NIENAWIDZĄ się! Wszystko przez TO

Amber Rose urodziła syna, wybrała mu dziwne imię

Amber Rose przywitała na świecie swojego syna i nadała mu imię jak dla gwiazdy rocka. Modelka nazwała go Slash Electric. Musimy przyznać, że wybór jest naprawdę nietypowy. Gwiazda urodziła cztery tygodnie po terminie, i nie ukrywa, że bardzo się cieszy z porodu. Jeszcze dwa dni temu informowała fanów, że w dalszym ciągu jest w ciąży, a dziś cieszy się z obecności drugiego synka.

Dumny tata potwierdził narodziny syna, dodając na Instagrama zdjęcie, w którym napisał jak nazywa się chłopiec. Mały Slash jest jego pierwszym dzieckiem, więc nie krył radości z powodu jego narodzin. Ciekawe jaki wkład w wybór imienia miała Amber Rose, bo pomysł zapewne wyszedł od producenta muzycznego.

Slash Electric Alexander Edwards… świat teraz leży u twych stóp, dziękuję @amberrose za to, że mnie kochasz tak bardzo (…) Nigdy nie mógłbym być tak silny jak ty. Slash jest gwiazdą rocka – podpisał zdjęcie siebie i dziecka dumny ojciec.

Gratulacje !

Co myślicie o imieniu, podoba się Wam?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Amber Rose o operacji plastycznej, której chce się poddać

Amber Rose BRUTALNIE SZCZERZE o Robie Kardashian i Chynie

Amber Rose płacze, bo dawno nikt jej nie ZER**Ł

View this post on Instagram

Wow us Women are Amazing 🥰

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

Amber Rose

Fot.FORUM/BACKGRID

Amber Rose

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Amber Rose

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Amber Rose