9 czerwca na świat przyszło pierwsze muzyczne dziecko Amili Zazu – tak o płycie „My stories” pisze piosenkarka na swojej stronie. W związku z tym Amila wzięła się ostro do pracy. W tym tygodniu codziennie pojawia się w różnych stacjach telewizyjnych, opowiada o sobie i swojej muzyce.

Pierwsza płytę promuje singiel „Something’s Gotta Change\”. W klipie do piosenki wystąpili Paweł Deląg oraz Jolanta Fraszyńska. W programie „Happy Hour” Amila tak mówiła o swojej płycie: każdy znajdzie tam coś dla siebie, piosenki są zróżnicowane – i z pazurem i chwytające za serce.

Prawie wszystkie teksty do utworów z nowej płyty są jej autorstwa. Większość piosenek nagrała po angielsku (jak mówi, lepiej jej się pisze teksty w tym języku, skończyła filologię angielską). Dla potrzeb promocji płyty w radio debiutująca artystka przygotowuje polską wersję jednej z ballad.

Piosenkarka w lipcu ubiegłego roku wygrała casting zorganizowany przez londyńską wytwórnią RecPublica. Wystąpiła wtedy m. in. w repertuarze Christiny Aguilery.