Aneta Todorczuk-Perchuć będzie miała swoje pięć minut? FOTO

225 225

Popularne seriale mają to siebie, że pozwalają na wypromowanie się mało znanych aktorów albo podlansowanie tych z większym dorobkiem.

Od września w naszych domach będzie gościć nowy sitcom TVN, Wszyscy kochają Romana, a w nim, w jednej z ról – Aneta Todorczuk-Perchuć.

Aktorka wcieli się w postać niezależnej, silnej Doroty, żony głównego bohatera, która ze względu na rodzinę, karierę zawodową musiała odłożyć na potem.

W tle pojawiać się będzie wiele konfliktowych sytuacji, spięcia między Dorotą, a jej teściową nie będą należeć do rzadkości.

Czy nowy serial przebije popularnością Samo życie, z którym do tej pory kojarzyliśmy aktorkę? Przypomnijmy, że mąż Todorczuk, Marcin Perchuć zyskał popularność dzięki innemu serialowi TVN – Usta usta. Zobaczymy czy i z jego żoną będzie podobnie…

Zapraszamy na film Milczenie jest złotem z Anetą Todorczuk-Perchuć w jednej z głównych ról

\"Milczenie

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

14 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Tede to komercja i tyle!

to będzie porażka!!!I jeszcze ten TEDE, tak jakby w Polsce brakowało prawdziwych aktorów

ona jest nijaka.

nic specjalnego wlasciwie… dosyc przecietna, z ktorej znowu bedziecie robic superpieknosc:]

Tytuł serialu od razu skojarzył mi się z amerykańską wersją : ” WSZYSCY KOCHAJĄ RAYMONDA” , ciekawe czy polska wersja będzie podobna do tej amerykańskiej.

gość, 17-08-11, 12:51 napisał(a):Tytuł serialu od razu skojarzył mi się z amerykańską wersją : ” WSZYSCY KOCHAJĄ RAYMONDA” , ciekawe czy polska wersja będzie podobna do tej amerykańskiej. przeciez to jest na podstawie tego serialu amerykanskiego:) tak jak np. niania i inne.A pani Aneta sliczna kobieta i napewno wykorysta pozytywnie swoje minut

Bardzo utalentowana aktorka.Ma też świetny wokalPamiętam, że zrobiła na mnie ogromne wrażenie śpiewając ‘Tango na głos , Orkiestrę i jeszcze jeden głos’ w Buffo

zawsze to coś świeżego.

bardzo ładna kobieta,dobrze ze znów zaczyna grac.

Śliczna dziewczyna!:) Uwielbiam ją:)

fajnie i tak jakoś świeżo i letnie wygląda 🙂

oj oj ubrałam dywanik ;)))))))))))

wygląda raczej jak jego sostra

ładna jest nawet