To zdjęcie viralowo zdobywa internet. Ludzie dzielą się nim, publikują je tytuły prasowe i portale. Dlaczego? Co kryje się za prostą, ślubną fotografią?

Zobacz: To najpiękniejsze, a zarazem najbardziej SMUTNE zdjęcie, jakie dziś zobaczycie

Posłuchajcie historii opowiedzianej przez autora zdjęcia.

James Day na co dzień zajmuje się fotografią ślubną. Tym razem robił zdjęcia uroczej parze – Roslyn i Adrianowi. Para długi czas pozowała do zdjęć. W końcu James poprosił, by przestali pozować, ustawiać się i uśmiechać do obiektywu:

Kochani, przestańcie pozować. Po prostu cieszcie się waszym pierwszym wspólnym zachodem słońca już jako mąż i żona.

Potem fotograf podszedł do pana młodego i poprosił go:

Chce ci zadać pytanie, ale chciałbym, abyś odpowiedział na nie Roslyn, nie mi. Spośród miliardów ludzi na tej planecie ty wybrałeś Roslyn, by spędzić z nią całe swoje życie. Możesz jej powiedzieć, dlaczego?

Po krótkim namyśle Adrian nachylił się do ucha żony i szepnął jej słowa odpowiedzi. W oczach kobiety pojawiły się łzy.

Czytaj też: 8-letnia dziewczynka z Syberii zadziwi Was swoją urodą!

Po policzkach popłynęły jej najpiękniejsze łzy. Poczułem, że i ja płaczę. O miłości, jesteś taka cenna – kończy swą opowieść fotograf.

Cóż dodać…

Tonight I was photographing Adrian & Roslyn at sunset. I was setting up those grand sunset scenes… you know the ones… the little people in a big scene… I love those kinda shots… but tonight that just didn't seem enough. Just as the light became amazing I scrapped everything I knew and I walked up to them and said, "guys, stop posing. Just enjoy your first sunset together as husband and wife". They then held each other in the most beautiful way… It was so much more beautiful than anything I could ever set up. Then I said to Adrian, "I have a question for you, but I want you to tell the answer to Roslyn and not me." I continued, "Out of the billions of people on the planet, you've chosen to spend the rest of your life with Roslyn. Can you tell her why?" In a matter of moments I could start seeing Roslyn's eyes glisten, then the most beautiful tears streamed down her face. Then I found myself crying. Oh Love, You are oh so precious.

Post udostępniony przez James Day (@jamesdayweddings)