Anja Rubik ruszyła z kanałem na YouTube o nazwie SexedPL ROOM – jest to projekt mający na celu uświadomienie młodzieży oraz edukację seksualną. Pierwszy temat poruszony w odcinku to – masturbacja.

Anja Rubik po wywiadzie: Maciek, skontaktuje się z tobą mój prawnik

Pierwszymi gośćmi był Maciek Dąbrowski – znany z kanału Z Dupy, oraz Natalia Trybus. O swoich przeżyciach związanych z masturbacją opowiedziała sama Anija Rubik:


Jak ja sobie przypomnę swoje własne historie, to właśnie z wieku 7, 8 lat. Pamiętam, że bawiłam się misiem, było ocieranie o misia. Potem nagle to minęło i później pamiętam takie sytuacje z wieku 13, 14 lat

– powiedziała Anja.

Jak swoje doświadczenia z masturbacją pamięta Maciek Dąbrowski?


Pierwszy raz masturbowałem się z gazetą „Detektyw”, miałem wtedy sześć lat. I przeraziłem się, bo bolał mnie penis. Nic z niego nie leciało. Dopiero jak miałem 11 lat to coś zaczęło kapać z kurka. Ale byłem tak przerażony, że myślałem, że będę musiał do szpitala jechać. I co miałem rodzicom powiedzieć? Ale chwilę później przeszło i pomyślałem sobie: to może jeszcze raz spróbuję?

– wyznaje.

Anja Rubik w nowej fryzurze: Wyglądasz jak facet

W programie można dowiedzieć się między innymi jak zachować się w przypadku przyłapania dziecka na masturbacji, jak masturbacja wpływa na przyszłe życie seksualne, czy np. masturbacja jest zdradą.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne odcinki.