Anna Kendrick przy okazji promocji swojego nowego filmu otworzyła się na temat swojego ostatniego związku w którym jak twierdzi przeszła przez piekło.

Anna Kendrick doświadczyła przemocy w związku

Najnowszy film Anny Kendrick „Alice, Darling” w którym gra głową rolę opowiada o kobiecie, która jest w toksycznym związku ze swoim chłopakiem. Jej partner jest odnoszącym sukcesy młodym biznesmenem, który stosuje wobec niej przemoc emocjonalną i psychiczną. Podczas promocji najnowszego obrazu, gwiazda znalazła korelację między rolą, którą gra a jej własnym życiem.

Szok! Anna Kendrick spotyka się z tym aktorem od roku!

„Wychodziłam z osobistego doświadczenia z przemocą emocjonalną i przemocą psychiczną” — powiedziała  Anna w wywiadzie dla People. „Myślę, że mój przedstawiciel przysłał mi ten scenariusz, ponieważ wiedział, z czym miałam do czynienia”.

Opisując swój dawny związek, Anna powiedziała:

Anna Kendrick długo czekała na pierwszy orgazm, a kiedy się doczekała…

„Byłam w sytuacji, w której kochałam i ufałam tej osobie bardziej niż sobie. Więc kiedy ta osoba mówi ci, że masz zniekształcone poczucie rzeczywistości i że jesteś nie ogarnięta i że wszystkie rzeczy, o których myślisz, że się nie dzieją, twoje życie bardzo szybko staje się zagmatwane.

Kontynuowała:

„I znalazłam się w sytuacji, w której pod koniec miałam wyjątkowe doświadczenie odkrycia, że ​​wszystko, o czym myślałam, że się dzieje, faktycznie się dzieje. Miałam więc taką trampolinę do odczuwania i powrotu do zdrowia, której wielu ludzi nie ma”.

Anna Kendrick masturbowała się w kinie!

Anna dodała, że ​​po zakończeniu związku poświęciła trochę czasu, aby zrozumieć „co naprawdę wydarzyło się” w jej związku, dodając, że było to „najtrudniejsze zadanie w moim dorosłym życiu”. A odgrywanie podobnej roli w filmie sprawiło, że mogła lepiej oswoić się z doznaną traumą.

„Moje ciało nadal wierzy, że to moja wina” – powiedziała Anna.

Przez ostatnie dwa lata Anna spotykała się z Billem Haderem. Nie wiadomo jednak o którym ze swoich byłych partnerów dokładnie mówi.

 

 

 

Image: 640209677,/ Forum

anna-kendrick-

anna-kendrick