Anna Lewandowska to jedna z bardziej przedsiębiorczych WAG w Polsce. Ma własne przekąski, aplikację, kosmetyki i od kilku lat organizuje także obozy sportowe. A jakiś czas temu w rozmowie z hiszpańskimi mediami wyznała, że „chce otworzyć siłownię i szkołę tańca w Barcelonie”.

Niespełna 1,5 roku temu poszłam na swoje pierwsze zajęcia bachaty. Nie przypuszczałam wtedy, że taniec stanie się moją pasją. Daje mi ogromny fun i jest formą aktywności fizycznej (która jest nieodłącznym elementem w moim życiu 🤸🏻), a od pewnego czasu, jest również związany z moimi projektami. Bo już niedługo, otwieram w Barcelonie Multi-Butique, a w nim szkołę tańca.

Anna Lewandowska oficjalnie potwierdza. Otwiera nowy biznes w Barcelonie

Anna Lewandowska otworzyła swoje centrum sportowe w Barcelonie

Jak powiedziała, tak zrobiła! Dziś oficjalnie ogłosiła otwarcie nowego biznesu w Hiszpanii – EDAN Studios. Na swoim profilu instagramowym oznaczyła profile studia fitness. Widzimy, że znajduje się w prestiżowej dzielnicy Eixample i powstało we współpracy z potentatem światowego fitnessu – Jonathanem Fisherem (właścicielem butikowych klubów TRIB3 i grupy Holmes Place Brands).

Kochani! Wspólnie z @edanstudios od kilkunastu miesięcy pracowaliśmy nad czymś wyjątkowym, a dziś w końcu mogę się tym z wami oficjalnie podzielić! @edanstudios, to moje nowe multi-butikowe studio, w którym łączę wszystkie swoje pasje: fitness, pilates, taniec i zdrowy styl życia. To nie będzie tylko przestrzeń treningowa. Będzie to drugi dom dla miłośników aktywności fizycznej – napisała Lewandowska.

Zapowiedziała, że studio będzie czynne od września. 

Robert Lewandowski wyjątkowo otworzył się na temat trzeciego dziecka. Szykuje się kolejny potomek w rodzinie?

Nowe studio fitness Anny Lewandowskiej Fot. Instagram

IG: annalewandowska

Anna Lewandowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA