W sobotę 17 grudnia w gorzowskim Teatrze im. J. Osterwy miał się odbyć spektakl Single i remiksy z udziałem Anny Muchy.

Przedstawienie zostało jednak w ostatniej chwili odwołane.

Zobacz: Anna Mucha w szpitalu

Co się stało?

Na facebookowym profilu producenta spektaklu, Teatru MY, pojawiła się następująca informacja:

Szanowni Państwo.

W związku z tym, iż w dniu 10.12.2016 r. zakończyliśmy współpracę z aktorką – Panią Anną Muchą, bardzo przepraszamy, ale zmuszeni jesteśmy do odwołania bądź przesunięcia terminu spektaklu Single po japońsku, jaki miał odbyć się w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim w dniu 17 grudnia 2016 r.
Jednocześnie podkreślamy, że spektakl nie został odwołany ani z winy Teatru im. J.Osterwy w Gorzowie Wlkp. ani z winy organizatora tego spektaklu tj. Agencji Monolit.

Zobacz: Piotr Stramowski wspomina erotyczną scenę z Anną Muchą z Pitbulla

Jakie były powody zakończenia współpracy aktorki i producenta? Agentka Muchy nie komentuje zamieszania.

Być może głos zabierze sama gwiazda.

Aktualizacja:

Anna Mucha na swoim profilu Insta napisała:

Drodzy
w związku z pojawiającymi sie, krzywdzącymi mnie plotkami i pomówieniami pragnę zauważyć, ze producent spektaklu „Single po japońsku” (a także wszyscy pozostali współpracujący ze mną producenci) od kwietnia tego roku był uprzedzony o tym, że od 11.12 nie ma mnie w kraju. Pozostałych „dział” nie będę wytaczać, bo nie mam zamiaru toczyć sporów na forach publicznych.
Jest mi tylko po ludzku przykro, że moim nazwiskiem ktoś firmuje swój brak profesjonalizmu.

Uprzedzam, ze powtarzanie i wymyślanie plotek mających na celu zdyskredytowanie mojego zaangażowania w prace czy podważanie mojego poważnego podejścia do pracy skutkować bedzie zaangażowaniem profesjonalnych prawników.
Superak! Szykuj sie! idą po Ciebie!
Tymczasem widzów zapraszam na pozostałe spektakle z moim udziałem „Pikantni” oraz „Letni dzień”, a producentów do współpracy, jako ze zrobiło mi sie trochę luźniej w kalendarzu. 😜

 

Drodzy w związku z pojawiającymi sie, krzywdzącymi mnie plotkami i pomówieniami pragnę zauważyć, ze producent spektaklu „Single po japońsku” (a także wszyscy pozostali współpracujący ze mną producenci) od kwietnia tego roku był uprzedzony o tym, że od 11.12 nie ma mnie w kraju. Pozostałych „dział” nie będę wytaczać, bo nie mam zamiaru toczyć sporów na forach publicznych. Jest mi tylko po ludzku przykro, że moim nazwiskiem ktoś firmuje swój brak profesjonalizmu. Uprzedzam, ze powtarzanie i wymyślanie plotek mających na celu zdyskredytowanie mojego zaangażowania w prace czy podważanie mojego poważnego podejścia do pracy skutkować bedzie zaangażowaniem profesjonalnych prawników. Superak! Szykuj sie! idą po Ciebie! Tymczasem widzów zapraszam na pozostałe spektakle z moim udziałem „Pikantni” oraz „Letni dzień”, a producentów do współpracy, jako ze zrobiło mi sie trochę luźniej w kalendarzu. 😜 Wasza Anka

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Mucha (@taannamucha)

Anna Mucha nie wystąpi już w spektaklu Single i remiksy, co się stało?

Anna Mucha nie wystąpi już w spektaklu Single i remiksy, co się stało?

Anna Mucha nie wystąpi już w spektaklu Single i remiksy, co się stało?