Apoloniusz Tajner (65 l.) – chyba każdy zna to nazwisko w show-biznesie, a rozsławiła je jego córka, Dominika Tajner-Wiśniewska, która jest jeszcze w związku małżeńskim z Michałem Wiśniewskim. Jak podaje „Super Expressu” Dominika może spodziewać się wkrótce kolejnego rodzeństwa.

Tak się zmieniła Dominika Tajner, odkąd poznała Wiśniewskiego (FOTO)

Tajnerowi urodzi dziecko o 36 lat młodsza pranerka –  Izabela Podolec. Para może się spodziewać ich pierwszego wspólnego dziecka już za kilka miesięcy – prawdopodobnie w okresie wakacyjnym. Natomiast nie wiadomo  jeszcze, czy będzie to dziewczynka, czy chłopczyk.

Apoloniusz poznał Izabelę w pociągu 8 lat temu, kiedy ona miała dopiero 21 lat. Od tego czasu mimo dużej różnicy wieku tworzą szczęśliwy związek, a nawet zdecydowali się powiększyć rodzinę.

Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był „To pan?!”. A Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam – „Tak, to ten aktor z Na Wspólnej”. Autentycznie tak było

– powiedziała kiedyś Podolec „Dzień Dobry TVN”.

Tłumaczyła, że nie wszystko jest idealnie, ale teraz już nie widzi różnicy wieku.

Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku. Ja też tego nie odczuwam. Poza tym, u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ poznałam Apoloniusza, jak miałam 21 lat. Jesteśmy siedem lat razem. Więc on w jakiś sposób mnie ukształtował. Więc było trochę łatwiej

– mówiła w „DDTVN” Izabela.

Dominika Tajner-Wiśniewska dla serwisu Party.pl skomentowała doniesienia.

Myślę, że to pytanie do mojego taty i do Izy. Dla mnie szczęście najbliższych jest najważniejsze

– zaznaczyła Dominika.

Dominika Tajner WYPROWADZIŁA SIĘ od Michała. Jest wstrząśnięta tą sytuacją

Apoloniusz Tajner – rodzina

Apoloniusz Tajner
Apoloniusz Tajner
Apoloniusz Tajner
Apoloniusz Tajner
fot. AKPA