Artur Chamski smęci o miłości
Artur Chamski w konkursie Piosenka dla Europy wystąpi z utworem Kilka słów, który przygotował dla niego Paweł Rurak Sokal z zespołu Blue Cafe.
Pamiętając popisy aktora w Jak Oni Śpiewają czekaliśmy na jakiś przebojowy i dobrze zaśpiewany kawałek. Usłyszeliśmy jednak nieco smętną melodię, banalny tekst, same umiejętności wokalne Chamskiego też nie powaliły na kolana.
Czy początkujący piosenkarz ma szansę na udział w konkursie Eurowizji z takim repertuarem? Posłuchajcie i sami oceńcie.
fajna piosenka co ten kozaczek chce od niego!widac nie znacie sie
cmok*cmok*cmok* cmokuśie dla wszystkich co uwarzają podobnie* heh…
Arturek jest Lajtowy…. uwielbiam go…
Artur jeszcze wszystkim pokaze na co go stac gdy wyda wlasna plyte z osobami z ktorymi chce wspolpracowac
bez komentarza.
chyba go pogięło-ten rurak sokal pewnie chciał mu kawał zrobić-niech się lepiej razem z radziem majdanem zapisze na przeszczep włosów
ładnie wyglądasz bucziaczki pati
Nie wiem o co wam chodzi najwidoczniej sie nie znacie. Artur ma piekny głos i udowodnił to juz nie raz. Trzymam za niego kciuki. Mam nadzieje ze odniesie WiELKI SUKCES :*
bez komentarza.
Zna ktoś piosenkę oazową “jaki był ten dzień’… Tak jakby podobna melodia… no rzeczywiscie podobna melodia…
Brak słów.
Nie znacie się piosenka fajna jest
a tam nuda jak nic……
słabizna….sympatyczny ale to nie to….lepiej Lidia…
słuchając tego utworu mam wrażenie, że ktoś juz to śpiewał…
Rurak Sokal sie nie popisal a Hamski spiewa jakby nie umiał:/ ojjj na eurowizje to sie nie nadaje jak ballada to tylko z głosem a la Górniak
Boze, czy juz nikt nie umie w P0lsce napisac piosenki z ikra a nie takie smetki , przestanmy sie wzorowac na smetkach anglojezycznych.Muzyka ma przyniesc relaks ,zapomnienie,chwile zabawy a nie umeczenie .I tylko nie p.Sokal sam juz nic nie znaczy to chce zepsuc kariere innym.
Bardzo kiepska piosenka…ale wiadomo kto ją dla niego przygotował:P
Piosenka bleeee !lubie ballady ale ona jest okropna :/tak samo jak teledysk….
pffff…myslałam ze bd cos lepszego
spodziewałam się po nim czegoś lepszego 🙁
kto to jest???? a ta piosenka… jesus jedynie do radia dla moherów!
ja uważam że piosenka może nie najlepsza wręcz słaba i nie nadaje się na eurowizję to teledysk jest okay tym bardziej że to historia serialu internetowego “Waga” więc nie tworzona specjalnie do teledysku.
No masakra;/
gość, 07-02-09, 21:55 napisał(a):Polski Michael Jackson !! !! !! Olabogaaaa…???!!! polski Michael Jackson?rozumiem, że chyba chciałeś nazwać twórczość króla popu beznadziejną? nawet, jeśli jego muzyka Ci się nie podoba, to obiektywnie wokal Michaela jest o wiele, wieeele lepszy niż tego “piosenkarza” Chamskiego.a co do pytań, czy to jedzie na Eurowizje:jest przecież napisane, że wystąpi w konkursie ”Piosenka dla Europy”, a nie w Eurowizji, więc prawdopodobnie piosenka dla europy to są elliminacje
Zna ktoś piosenkę oazową “jaki był ten dzień’… Tak jakby podobna melodia…
to sie jedynie nadaje na jakieś tandetne weselicho.
powiem tak,strasznie szpeci jego glos ta piosenka,jest taka hmm..smutna,taki utwór nie wygra eurowizji.Po prostu kiepska kompozycja i płytki tekst;(
tak “jaki był ten dzień, co darował co wziął…” podbne :))ALE ŻENADA !! Niech Doda jedzie :PP
piosenka srednia…faktycznie skierowana do wszystkich i do nikogo ;/ a teledysk to totalna porazka! bez porownania z teledyskiem “sily”!!!ale coz…mam nadzieje, ze Artur nie mial wplywu na to wszystko…
piosenka dno, a ja sie zastanawiam dlaczego nigdy doda nie startowala do eurowizji? na pewno by przeszla polskie eliminacje i nawet jesli by nie wygrala ( co nie jest moim zdaniem takie oczywiste bo wiekszosc osob tam wystepujacych ma jescze gorszy repertuar) to zrobilaby dobre show i i ludzie zaczeliby sie moze interesowac polska i polskimi arrtystami
gość, 07-02-09, 22:31 napisał(a):No faktycznie. Piosenka może nie jest aż taka zła, ale żeby na Eurowizję??? Nieee… trochę niebardzo. Piosenka jest jakaś bez życia, za wolna. Na taką prestiżową imprezę potrzeba dobrego “show” a nie ”romantycznych” kawałków… :/Eurowizja już od dawna nie jest prestiżowa.
smetne, nie ma szans. a teledysk “powala”…
tragiczne to mało powiedziane!!!! te dźwięki- ta melodia- ten głos dzielenie tekstu i dukanie- jak czkawka- frazowanie do dupy!!!!
Artur fajny utwór i przemawiające słowa . . .
t r a g e d i a … jsk można słuchać takiego smęcenie…nie da się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma w Polsce artystów…żenada.
co wyście znim zrobili boże przeciez usiaśc i płakać żal
a to on już na bank będzie reprezentował Polskę na Eurowizji??
Ale dziadostwo… a te zbliżenia na twarz, to mnie chyba będą po nocach straszyć ;P
No faktycznie. Piosenka może nie jest aż taka zła, ale żeby na Eurowizję??? Nieee… trochę niebardzo. Piosenka jest jakaś bez życia, za wolna. Na taką prestiżową imprezę potrzeba dobrego “show” a nie ”romantycznych” kawałków… :/
żenada… a ten “teledysk”, to chyba jakiś totalny amator robił:/ skąd oni wytrzasnęli tą dziewczynę… słabizna generalnie
P o r a ż k a, co u licha jest???? Słaby tekt, słaba muzyka, a Chamski spiewa jak gośc z podrzędnej knajpy…Wstyd z takimi smętami na Eurowizję jechac. Mieliśmy bojkotowac Eurowizje, a tu zonk. To ju zlepiej Piaska w osławionym futerku wysłąc jak kiedys, bedzie wesoło.
ja pierdziele co to jest?? masakra!!
gość, 07-02-09, 19:20 napisał(a):Boże jak ja bym nie chciała być taką “dziennikarka”co udupia ludzi!!!Jak wam się coś nie podoba to nie słuchajcie!!a tak pozatym to nie jest tekst ani aranzacja Artura tylko Pawła Rulaka Sokala więc do niego pretensje jeśli chodzi o tekst!!Moim zdaniem ta piosenka jest swietna Nie cierpię takich komentarzy. A co to, Arturek nie miał własnego zdania i nie mógł spersonalizować tej piosenki? Bez przesady…
zajebisteee!!!!!!!!!!! po prostu cuuuuuuudnieee:D:D::D:Dzycie po to jest by kochac je kochammmm
Polski Michael Jackson !! !! !! Olabogaaaa…
on nie umie śpiewać i powino być raczej po angielsku ~~nim
Gdyby tonacja była Durowa a tempo szybsze, to tekst byłby znośniejsza ,no i cała piosenka;/ Nie spodziewałam się takiej porażki,
nawet nie przejdzie eliminacji i będzie wstyd
Okropne . Tekst ,muzyka . Wokal też nie zachwyca .