Ashley Graham (35 l.) jest matką 3 małych chłopców. Modelka plus size od długiego czasu walczy ze stereotypami, nie tylko w społeczeństwie, ale i zakorzenionymi w jej własnej głowie. Mimo, że jej ciało nie wygląda jak standardowej modelki, to nawet ona nie może się przyzwyczaić to zmian w swoim ciele, po 3 ciążach.

Ashley Graham pozuje nago w zaawansowanej ciąży

„Wyglądasz zupełnie inaczej niż to, do czego się przyzwyczaiłam, ale doceniam cię, napisała na Instagramie Ashley Graham.

25-latka jest matką 3 chłopców, które wychowuje z ukochanym Justinem Ervinem. Namjmłodsze bliźnięta Malachi i Roman dołączyli do starszego brata Izaaka, który urodził się w styczniu 2020 roku.

Brzuch Ashley Graham

Ashley Graham przyzwyczaja się do „nowego” brzucha

Umieszczam ten film dla wszystkich mam, które nigdy nie wróciły i mogą nigdy nie wrócić do dawnej siebie, oraz dla każdego, komu trzeba przypomnieć, że twoje ciało jest piękne w swojej najprawdziwszej formie […] To jest moje silne, poporodowe ciało. Tak jak jest. W nadziei na dalszą normalizację WSZYSTKICH ciał na każdym etapie życia, wyznała w lipcu tego roku, publikując wideo, na którym tańczy w bieliźnie.

Martyna Wojciechowska o Ashley Graham, „bogini”

Niedawno Ashley Graham powiedział magazynowi People, że jej rozstępy przypominają jej, że jest „superbohaterką”. Wyznając, że pozytywne nastawienie do ciała „przychodzi i odchodzi falami”.