Gwiazda muzyki country, Naomi Judd, zmarła z powodu rany postrzałowej, którą sam sobie zadała, jej córka -znana aktorka Ashley Judd podzieliła się tą smutną informacją w nowym wywiadzie.

Ashley Judd spuchnięta od wypełniaczy

Matka Ashley Judd popełniła samobójstwo

Użyła broni. Moja matka używała broni palnej […] Więc to jest informacja, którą bardzo niewygodnie się dzielimy – wyznała Ashley Judd w „Good morning America”.

Aktorka ujawniła również, że to ona znalazła martwą matkę.

Ashley Judd ma traumę po śmierci matki

Kiedy jestem w domu w Tennessee, codziennie odwiedzam mamę, więc byłam w domu… ​​a mama powiedziała do mnie: >Czy zostaniesz ze mną?<. A ja na to: >Oczywiście, że tak<. Poszłam na górę, aby poinformować ją, że jest tam [jej] przyjaciółka, i odkryłam ją. Mam zarówno smutek, jak i traumę z powodu odkrycia mamy w takim stanie.

Aktorka wyznała, że jest załamana śmiercią swojej 76-letniej mamy, gwiazdy amerykańskiej muzyki country. Naomi Judd miała za chwilę być uhonorowana przez przemysł muzyczny i być włączona do „galerii sław muzyki country”. Namoi Judd zmagała się z problemami natury psychicznej.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Straszna fryzura Ashley Judd (FOTO)

Naomi Judd, fot. Forum

Ashley Judd, Naomi Judd, fot. Forum

Ashley Judd, fot. Forum

Ashley Judd fot.Forum

Ashley Judd fot. Forum

Ashley Judd fot. Forum