Brandy zaręczyła się
Boże Narodzenie to tradycyjnie czas, w którym wielu panów decyduje się na wręczenie pierścionka zaręczynowego swej ukochanej.
Pytanie “czy wyjdziesz za mnie?” usłyszała w tym roku również Brandy. Piosenkarka dostała pierścionek zaręczynowy od swego chłopaka, Ryana Pressa.
Brandy, która przez długi czas była singielką, wyznała w jednym z wywiadów, że Ryan pozwolił jej odzyskać wiarę w mężczyzn.
Dawno temu przestałam wierzyć w miłość – mówiła wokalistka. – Stwierdziłam, że w moim przypadku to nie działa i przez długi, długi czas byłam sama. Przestałam szukać miłości. I wtedy wpadłam na mojego chłopaka – opowiadała Brandy.
Gwiazda jest bardzo szczęśliwa w nowym związku:
On kocha mnie za to, jaka jestem. Nie muszę niczego ukrywać, nie muszę przed nim zakładać żadnych masek. Mogę być sobą – powiedziała piosenkarka.
Brandy wychowuje 10-letnią córkę, Sy’rai, która jest owocem związku gwiazdy z Robertem Smithem.
Zdjęcie Brandy z jej narzeczonym znajdziecie tutaj.

cała gęba kłów
OMG jaka ona brzydka taka plastusiowata jedynie zęby ładne ma
piękne włosy, figura, ale uzębienie i uśmiech ma jak małpa
To bardzo ladnie z jego strony Ale tu nikogo nie obchidzi twój brat ani ty!
piękna, boże jak miałam 15 lat była dla mnie ideałem.
Mój brat poprosił w Wigilię swoją dziewczynę o rękę i wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi :))
gość, 27-12-12, 14:13 napisał(a):po 1 kto to? po 2 jest ohydnamałolato the boy is mine z Monicą wyszukaj sobie bedziesz wiedzieć
Ha ha dobreRacja!!! ;)))
po 1 kto to? po 2 jest ohydna
Po 3 gdybyś miła wiecej niż 11 lat tobys wiedziała