Brendan Fraser (53 l.) w wielkim stylu powraca na kinowe ekrany. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z filmu „Wieloryb” Darrena Aronofsky’ego. Na fotografii widać aktora ucharakteryzowane na mężczyznę o wadze niemal 300 kilogramów.

Pmiętacie Brendana Frasera? Już tak nie wygląda

Film, oparty na sztuce Samuela D. Huntera z 2012 roku, opowiada historię samotnego nauczyciela angielskiego o imieniu Charlie (w tę rolę wciela się Fraser), który chce ponownie nawiązać kontakt ze swoją 17-letnią córką.

To będzie coś, czego wcześniej nie widziałeś […] Z pewnością jest to dalekie od wszystkiego, co kiedykolwiek zrobiłem […] Wiem, że zrobi to trwałe wrażenie – skomentował nowy projekt Brendan Fraser w rozmowie z Unilad.

Brendan Fraser waży 270 kilogramów

„The Whale” jako produkcja sceniczna otrzymała kilka wyróżnień, w tym nagrodę Drama Desk Award, nagrodę Lucille Lortel za wybitną sztukę oraz nagrodę GLAAD Media Award.

Małgorzata Rozenek o tym, że przytyła 30 kg

Ta historia jest bardzo osobista i jestem bardzo wdzięczny, że będzie miała szansę dotrzeć do szerszej publiczności  […] Jestem fanem Darrena odkąd zobaczyłem „Requiem dla snu”, kiedy byłem studentem pierwszego roku, pisząc moje pierwsze sztuki, i jestem bardzo wdzięczny, że wniesie do tego filmu swój wyjątkowy talent i wizję – wyznał Samuel D. Hunter – autor sztuki.

Brendan Fraser Fot. Dave Starbuck / Zuma Press / Forum

BACK IN ACTION [US 2003] DAFFY DUCK, BRENDAN FRASER Date: 2003