Przez długi czas w sieci krążyły jedynie filmiki zagranicznych gwiazd fitnessu. Wreszcie pojawiła się ona i poderwała z kanap miliony Polek, które wciąż są jej wdzięczne za swoje metamorfozy. Niedługo po tym Ewie Chodakowskiej po piętach zaczęła deptać Anna Lewandowska. Ona też prowadzi bloga, organizuje obozy treningowe, zajmuje się dietami, wydaje książki. Ukochana Lewego także może pochwalić się tłumem wiernych dziewczyn śledzących jej wpisy i zdjęcia.

Jakiś czas temu Lewandowska chwaliła się mocno umięśnionymi plecami. Muskuły robiły ogromne wrażenie. Teraz trenerka odsłania brzuch. Nawet wysportowani panowie nie mają takiej rzeźby. Jak to osiągnąć? Anna twierdzi, że najlepiej trenować rano:

Jak spalić tkankę tłuszczową?
Przez systematyczne treningi aerobowe: bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, aerobik, zumbę. Kiedy ćwiczyć? Najskuteczniejsze są treningi poranne. Jak długi powinien być skuteczny trening? 45-60 minut. Na pierwsze 20 minut wysiłku organizm pobiera 80 % energii z glukozy, a 20 % z kwasów tłuszczowych. Z każdą nastepną minutą te proporcje stopniowo sie odwracają.
Udowodniono, że tłuszcz najlepiej spalany jest w okolicach 65-75C HRmax(tętno maksymalne) kiedy to nasz organizm nie pracuje na pełnych obrotach.
Moja propozycja to trening cardio z elementami wzmacniania:
• 10x swing z kettlebells/hantlami
• 9x burpees
• 9x swing z kettlebells/hantlami
• 8x burpees
• 8x swing z kettlebells/hantlami
itd., aż do:
• 1x burpees
• 1x swing z kettlebells/hantlami

Lepsze od kobiecych krągłości?

Plecy Anny Lewandowskiej TUTAJ.

&nbsp
Brzuch Anny Lewandowskiej jest mooocno umięśniony (FOTO)

Brzuch Anny Lewandowskiej jest mooocno umięśniony (FOTO)

Brzuch Anny Lewandowskiej jest mooocno umięśniony (FOTO)

Brzuch Ewy Chodakowskiej:

Brzuch Anny Lewandowskiej jest mooocno umięśniony (FOTO)