Książę Harry (34 l.) widywany był w towarzystwie wielu kobiet. Oficjalnie zaczął spotykać się z Meghan Markle (38 l.) w listopadzie 2016 roku, a przed nią umawiał się z aktorką Cressidą Bonas. Jak donosi The Sun była dziewczyna księcia Harry’ego wychodzi za mąż. Cressida Bonas (30 l.) przyjęła zaręczyny Harry’ego Wentwortha-Stanleya. Na ślub Cressidy zaproszony będzie książę Harry. Podobno już teraz zdecydował, czy wybierze się na uroczystość!

Meghan Markle obchodzi dzisiaj urodziny! Książę Harry zrobił księżnej niespodziankę (ZDJĘCIE)

Była dziewczyna księcia Harry’ego wychodzi za mąż

Bonas z zawodu jest aktorką teatralną. Z  księciem Harry’m rozstała się w 2014 roku.

Cressida Bonas pojawiła się na ślubie księcia Harry’ego. Niewiele osób decyduje się by zaprosić na własny ślub byłych partnerów. Wyjątkiem są ci, którzy pochodzą z królewskiego rodu 🙂 Rozstanie Cressidy i księcia przebiegło gładko i bez skandali. Plotki głoszą, że była para od zerwania utrzymuje sporadyczny kontakt, zachowali zdrową relację. Jak donosi bliski informator z otoczenia książęcej pary Harry już zdecydował, że pojawi się na ślubie byłej dziewczyny, tak jak ona była gościem na jego medialnym ślubie z Markle.

Harry zdecydowanie pójdzie, ponieważ pozostaje z Cressidą w bardzo przyjacielskich stosunkach. Ona nigdy nie wypowiedziała publicznie ani jednego słowa na temat swojego związku z księciem. Harry przyjaźni się też blisko z jej matką- twierdzi Adam Helliker, eksperta od spraw rodziny królewskiej.

W brytyjskich mediach od jakiegoś czasu plotkowało się, że Meghan najprawdopodobniej pojawi się u boku Harry’ego na ślubie CassandryHarrym Wentworthem-Stanleyem. Jak donosi The Sun księżna Sussex podobno nie zaszczyci swoją obecnością tej uroczystości. Według bliskich świadków Meghan Markle twierdziła, że nie czuje się komfortowo w towarzystwie byłych dziewczyn swojego męża i nie zamierza sztucznie udawać czy pojawiać się na ślubie. Podobno decyzja jaką podjęła Meghan jest ostateczna.

Myślicie, że królowa zmieniłaby jej zdanie?

Meghan Markle Cressida Bonas

Cressida Bonas . Fot.Vivienne Vincent/Landmark Media.

Cressida Bonas. Fot.Mayhew/Landmark Media.

Meghan Markle, księżna Sussex z mężem Księciem Harrym. Fot.James Whatling / MEGA.

Meghan Markle, księżna Sussex wraz z Księciem Harrym. Fot. Forum/REUTERS

Co na to Meghan Markle?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Książę Harry obraził rodzinę Kate Middleton i księcia Williama. To było nietaktowne

Książę Harry i Meghan Markle chcą mieć TYLKO dwójkę dzieci. Powód może zaskoczyć

Meghan Markle NIE ŚLEDZI na Instagramie ani księżnej Kate, ani księcia Williama…

Wyświetl ten post na Instagramie.

Earlier this summer HRH The Duke of Sussex met with world renowned ethologist Dr. Jane Goodall for an intimate conversation on environment, activism, and the world as they see it. This special sit-down was requested by The Duchess of Sussex, who has long admired Dr. Goodall and wanted to feature her in the September issue of @BritishVogue, which HRH has guest edited. HRH and Dr. Goodall spoke candidly about many topics including the effects of unconscious bias, and the need for people to acknowledge that your upbringing and environment can cause you to be prejudiced without realising it. The Duke described that “[when] you start to peel away all the layers, all the taught behaviour, the learned behaviour, the experienced behaviour, you start to peel all that away - and at the end of the day, we’re all humans.” • Through @RootsandShoots the global youth service program @JaneGoodallInst founded in 1991, she has created and encouraged a global youth community to recognise the power of their individual strength – that each day you live, you can make a difference. Photos: ©️SussexRoyal / Chris Allerton #ForcesForChange

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)