53-letni Moby wydał właśnie autobiografię. Książka wzbudza sporo emocji – muzyk napisał, że w 1999 roku był związany z Natalie Portman. Aktorka zaprzecza, jakoby byli wtedy parą.

Jessica Simpson WŚCIEKŁA na Natalie Portman, aktorka PRZEPRASZA

W swojej książce Moby napisał, że w okolicach roku 2000 był związany z Natalie Portman. Tymczasem ona nie kryjąc oburzenia twierdzi, że Moby i jego wydawca manipulują faktami. Natalie twierdzi, że nie była dziewczyną Moby’ego.

W momencie, gdy ona wchodziła w dorosłość, Moby był 30-parolatkiem. Oboje poznali się wtedy, Natalie twierdzi, że była to niezobowiązująca znajomość. Z kolei Moby zapewnia, że byli parą.

Po tym, co powiedziała Natalie Portman na Złotych Globach 2018 w sieci ZAWRZAŁO

Kiedy aktorka zaprzeczyła, jakoby w przeszłości łączył ją romantyczny związek z Mobym, on opublikował na swoim Instagramie ich wspólne zdjęcie. Widzimy na nim muzyka bez koszulki i Natalie w czarnym T shircie. Para pozuje razem, trudno jednak wywnioskować, co stoi za takim pozowaniem i kto faktycznie mówi prawdę.

Moby pisze:

Właśnie przeczytałem parę plotek o tym, że Natalie Portman twierdzi, iż nigdy się nie umawialiśmy i nie spotykaliśmy się.

Czuję się zakłopotany, ponieważ faktycznie – spotykaliśmy się.

Byliśmy parą na krótko w 1999 roku, a potem zostaliśmy przyjaciółmi na wiele lat. Lubię Natalię i szanuję jej inteligencję oraz fakt bycia aktywistką.

Ale – szczerze mówiąc – nie mogę zrozumieć, dlaczego zaprzecza prawdzie i neguje fakt, że przez krótki czas byliśmy razem – pisze Moby.

Miesiąc po porodzie Natalie Portman zabrała córeczkę na spacer w nosidle ZDJĘCIA

Natalie uważa, że Moby nazywa ją swoją byłą dziewczyną, ponieważ chce lepiej sprzedać swoją książkę.

Komu wierzycie?

Natalie Portman  FORUM/ LRNYC / MEGA

Natalie Portman  FORUM/ LRNYC / MEGA

Moby
FORUM/BACKGRID

FameFlynet

Natalie Portman FORUM/LRNYC / MEGA