We wtorek, 16 maja 2023 ruszyła kolejna już, 76. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes, na który przybywają największe gwiazdy i głośne nazwiska show-biznesu. W ciągu ostatnich dni dla paparazzi zapozowali już m.in Johnny Depp, Naomi Campbell, Harrison Ford, Uma Thurman, Mads Mikkelsen, Catherine Zeta-Jones z mężem Michaelem Douglasem i 20-letnią córką Carys oraz kilka polskich nazwisk, w tym Anja Rubik, Weronika Rosati i… kontrowersyjna modelka Caroline Derpienski, która robi wszystko, by uzyskać status „celebrytki”.

Irina Shayk dzielnie walczyła o karierę, gdy powiedzieli jej, że jest „za sexy”, by być modelką

Irina Shayk odsłania brzuch na czerwonym dywanie w Cannes

W niedzielę kolejne tłumy gwiazd zapozowały na słynnych czerwonych schodach. Wśród nich pojawiła się Irina Shayk, która zaskoczyła wszystkich swoją nietypową stylizacją – rosyjska modelka odsłoniła umięśniony brzuch w czarnej, skórzanej stylizacji, która jednak nie przypadła do gustu wielu internautom. Wśród komentarzy, które przewijają się w mediach społecznościowych czy serwisach plotkarskich możemy przeczytać:

Irina zapomniała się ubrać.

 

Irina przegięła. Nie na taki festiwal

 

A Irina nie pomyliła imprez? Jakiś klub nocny czy coś bardziej pasuje…

 

Irina fatalnie, nago mogła przyjść – i tak niewiele zakryła. Nie na tym polega elegancja.

 

Straszne… Chciałabym żeby Riccardo przestał ją stylizować… Zawsze wyglądała oszałamiajaco w Versace. Nie mam pojęcia, kto raczyłby popełnić takie okrucieństwo.

 

Nie podoba mi się to

 

Niezbyt stylowe

 

Gdzie się podziała kobiecość?

 

Nie, po prostu nie.

 

Nie ogarniam tych stylizacji. Czy to jakaś deklaracja? Gdybym była na czerwonym dywanie, to chciałabym wyglądać jak najlepsza wersja siebie, a nie jakaś dziwna fantazja fetyszytów.

 

Straszne…

A wy co sądzicie?

Reuters / Forum

Abaca Press / Forum

pasekkozak