Irina Shayk (37 l.) właśnie udzieliła wywiadu amerykańskiemu magazynowi Haper’s Bazaar. Rosyjska modelka została też jego gwiazdą okładkową. W rozmowie była Bradley’a Coopera mówiła o swoich początkach kariery. W wywiadzie z Nikki Ogunnaike mówiła pewności siebie i miłości do samej siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o wychowanie córki Lei (6 l.).

Irina Shayk zatrzymała się w najdroższym hotelu w Warszawie

Modelka chciała dobrze, jednak w sieci zawrzało. Gdyż jeśli mówisz o samoakceptacji… będąc wyjątkową pięknością… przesłanie gdzieś po prostu ucieka.

Nigdy tak naprawdę nie przejmowałam się opiniami ludzi, nawet na początku mojej kariery modelki, kiedy mówili: O mój Boże, ona naprawdę nie wygląda jak modelka. Nie jest chuda, jest zbyt seksowna, nigdy nie będzie modelką, wyznała w rozmowie z Harper’s Bazaar.

Irina Shayk za seksowna na modelkę

Jednak to nie wszystko. Irina Shayk dzielnie przyznała również, że „Zawsze mówiłam: Nie, nie zamierzam tego robić. Nie zamierzam schudnąć 5 kilogramów”.

Irina Shayk w ubraniach polskiej marki

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. W tym te, które krytykowały modelkę za trywializację problemów z samoakceptacją, „Bycie za seksowną, to może być dla kogokolwiek problem”?

Schudną 5 kilogramów? To wyjątkowa tragedia! Niektórzy muszą schudnąć 100 kilogramów, by żyć, napisał jeden z komentatorów na Instagramie.