Cara Delevingne zostanie piosenkarką? (VIDEO)

9-R1 9-R1

Cara Delevingne zafundowała sobie ostatnio kolejny tatuaż i internauci od razu podjęli temat ozdabiania ciała przez modelki. Cara ma w tym biznesie mocną pozycję i na wiele sobie może pozwolić, ale ma też w planach poszerzenie swojej artystycznej działalności.

Postawiła już pierwsze kroczki w kinematografii, a teraz pora na solową płytę. Koleżanki z branży na pewno pomogą, Cara przyjaźni się z Rihanną i Ritą Orą.

– Ona kocha muzykę, festiwale i śpiew. Teraz zechciała mieć w CV karierę pop. W tej chwili jest bardzo zapracowana, ma plany zagrania w paru filmach i nadal jest modelką. Muzyką zajmie się w przyszłym roku – mówi koleżanka Cary.

Dla znanej i bogatej modelki wydanie płyty nie jest trudne – pewnego dnia zechciała po prostu mieć w CV wzmiankę o karierze muzycznej.

A co do gry w filmach, Cara ma niesamowicie plastyczną buźkę, jej minki i dramatyczna podkówka na czele sprawdziłyby się na wielkim ekranie.

&nbsp

Cara Delevingne zostanie piosenkarką? (VIDEO)

Cara Delevingne zostanie piosenkarką? (VIDEO)

Cara Delevingne zostanie piosenkarką? (VIDEO)

Cara Delevingne zostanie piosenkarką? (VIDEO)

   
6 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Mi się nie podoba. Uroda chłopczycy.

gdyby nie te brwi to by uszla …

Pierwsza mysl hajs, hajs, druga jak to sie robi ?

Cara to taka dziewka z sąsiedztwa. Pięknie się prezentuje jako modelka, na zdjęciach czy wybiegach. Normalnie to zwykła dziewucha, bardzo wyluzowana i z dystansem do siebie. Bardzo jest fajna. Ale śpiewanie lepiej niech sobie odpuści.

podobno ona nie radzi sobie z popularnością, osiągnęła duży sukces w krótkim czasie, co więcej szaleje z tatuowaniem ciała a z tego co wiem to projektantom to nie jest na rękę bo dużo czasu trzeba żeby je maskować na potrzeby pokazu…

nie kumam szału na nią… mi sie ona jakos nie podoba, na serio ona jest taka piekna???