Charlize Theron (43 l.) ma dwoje adoptowanych dzieci – 7-letniego syna, Jacksona i 3-letnią córkę, August. Aktorka zdradziła właśnie, że jej syn jest wychowywany jak dziewczynka.

Charlize Theron urodzi DZIECKO Bradowi Pittowi

Syn Charlize Theron, 7-letni Jackson chce być dziewczynką

Charlize Theron nie ma biologicznych dzieci, ale kilka lat temu gwiazda adoptowała dwójkę pociech. Dziś Theron wychowuje syna i córkę, choć ostatnio stwierdziła, że… sa to dwie córki. Wszystko dlatego, że 7-letni Jackson kilka lat temu oświadczył mamie, że nie jest chłopcem.

Jackson czuje się dziewczynką i mama nie widzi w tym nic dziwnego. Pozwala 7-latkowi nosić sukienki, zaplata jego długie włosy w warkoczyki.

Angelina OSTRO o związku Brada i Charlize. Te słowa mogą zaboleć Theron

To odwrotna sytuacja niż ta, która ma miejsce w rodzinie Angeliny Jolie. Tam 12-letnia córka Angeliny i Brada Pitta, Shiloh Jolie-Pitt od lat nie akceptuje faktu, że jest dziewczynką. Ubiera się i zachowuje jak chłopiec.

Wróćmy jednak do Charlize Theron. Aktorka zdradziła ostatnio, że owszem, adoptując Jacksona była przekonana, że dziecko jest chłopcem.

– Ja też myślałam że to chłopiec. Dopóki nie spojrzał na mnie, gdy miał 3 lata i nie oświadczył mi: Nie jestem chłopcem!

Internauci oburzeni: czy Charlize Theron pokazała środkowy palec Polakowi?

Theron przeszła z tym do porządku dziennego:

– A więc tak! Mam dwie cudowne córeczki, które – jak każdy rodzic – chcę chronić i chcę widzieć, jak się rozwijają – mówi Theron.

Charlize Theron z dziećmi - Jacksonem i August Charlize Theron z dziećmi - Jacksonem i August
Jackson Theron - syn Charlize Theron, który chce być dziewczynką Charlize Theron