Internauci chętnie podglądają, jak mieszkają ich idole. Mieszkania, domy i apartamenty gwiazd to jeden z bardziej pożądanych tematów na portalach i w magazynach o gwiazdach.

Szok i niedowierzanie! Ewa Chodakowska PRZYTYŁA parę kilogramów

Ewa Chodakowska, która pół roku temu zamieszkała z mężem w apartamencie na warszawskim Mokotowie, często jest pytana o wystrój wnętrz. Trenerka postanowiła odpowiedzieć choć na część pytań. Właśnie pokazała zdjęcie swojego mieszkania.

Odkąd wprowadziliśmy się do naszego mieszkania, czytam często w wiadomościach prywatnych.. w komentarzach, „Ewka, pokaz jak mieszkasz” .. Część z Was, pyta z czystej ciekawości, część szuka inspiracji.. Na początku miałam opory.. w końcu to mój dom.. w końcu powinnam coś zostawić dla siebie.. jest jakaś granica.. Z drugiej strony, SKORO TO MÓJ DOM i tutaj jestem około 6 miesięcy w roku, to chce się czuć w nim swobodnie.. Mój dom to tez miejsce mojej pracy, a ze pracuje w social mediach, to nie powinnam się szczypać.. Przecież od samego początku pokazuje Ci jak żyje.. od 30 metrowej kawalerki na Żoliborzu, po 360 M kw na Mokotowie.. Dlaczego mam się czaić z czymś na co razem z mężem zapracowaliśmy.. – pisze Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska tłumaczy, skąd u niej takie duże usta

I opisuje swoje gniazdko:

Jak wygląda mój domek? Tak ❤️ Zdarzyło mi się wrzucić kilka fotek po drodze.. mniej oczywistych i tu oczywiście masa pytań.. a skąd sofa… fotel… krzesło.. stół 😬😬 Z jednej strony nie planowałam robić nikomu reklamy, bo zapłaciłam za swoje meble.. z drugiej strony, dlaczego mam nie napisać skoro ktos pyta.. przecież jak koleżanka pyta to odpowiadam 😅😅 Większość rzeczy zamówiłam z @atelier_mesmetric … od pół roku tutaj mieszkamy, każda rzecz sprawdza się znakomicie… Samo mieszkanie pomagała mi urządzać @agataknorowska .. Kobieta – zjawisko!! Postawiłyśmy na włoską klasykę.. minimalizm, proste formy i pare kolorowych akcentów jak widoczny na zdjęciu @paulbikart ❤️ Gdyby nie Agata, nie wiedziałabym, w co ręce włożyć, bo na rynku rzeczy jest milion.. W tej samej cenie można wystawić spektakl kiczu lub zrobić coś prostego, co przetrwa niejeden sezon.. Resztę zostawiam do Twojej oceny ❤️

Podoba się Wam?

Odkąd wprowadziliśmy się do naszego mieszkania, czytam często w wiadomościach prywatnych.. w komentarzach, "Ewka, pokaz jak mieszkasz" .. Część z Was, pyta z czystej ciekawości, część szuka inspiracji.. Na początku miałam opory.. w końcu to mój dom.. w końcu powinnam coś zostawić dla siebie.. jest jakaś granica.. Z drugiej strony, SKORO TO MÓJ DOM i tutaj jestem około 6 miesięcy w roku, to chce się czuć w nim swobodnie.. Mój dom to tez miejsce mojej pracy, a ze pracuje w social mediach, to nie powinnam się szczypać.. Przecież od samego początku pokazuje Ci jak żyje.. od 30 metrowej kawalerki na Żoliborzu, po 360 M kw na Mokotowie.. Dlaczego mam się czaić z czymś na co razem z mężem zapracowaliśmy.. Jak wygląda mój domek? Tak ❤️ Zdarzyło mi się wrzucić kilka fotek po drodze.. mniej oczywistych i tu oczywiście masa pytań.. a skąd sofa… fotel… krzesło.. stół 😬😬 Z jednej strony nie planowałam robić nikomu reklamy, bo zapłaciłam za swoje meble.. z drugiej strony, dlaczego mam nie napisać skoro ktos pyta.. przecież jak koleżanka pyta to odpowiadam 😅😅 Większość rzeczy zamówiłam z @atelier_mesmetric … od pół roku tutaj mieszkamy, każda rzecz sprawdza się znakomicie… Samo mieszkanie pomagała mi urządzać @agataknorowska .. Kobieta – zjawisko!! Postawiłyśmy na włoską klasykę.. minimalizm, proste formy i pare kolorowych akcentów jak widoczny na zdjęciu @paulbikart ❤️ Gdyby nie Agata, nie wiedziałabym, w co ręce włożyć, bo na rynku rzeczy jest milion.. W tej samej cenie można wystawić spektakl kiczu lub zrobić coś prostego, co przetrwa niejeden sezon.. Resztę zostawiam do Twojej oceny ❤️ #home #homesweethome #zieta #dixon #baxter #meridiani #sergemouille

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Chodakowska pokazuje mieszkanie: Od 30 m kawalerki, po 360 m kw na Mokotowie

Chodakowska pokazuje mieszkanie: Od 30 m kawalerki, po 360 m kw na Mokotowie