Chris Brown i Rihanna – reaktywacja (FOTO)
Chris Brown (25 l.) i Rihanna (26 l.) schodzili się i rozchodzili częściej niż Kim Kardashian (33 l.) stawała na ślubnym kobiercu.
Teraz, gdy końca dobiegł związek Browna z Karrueche Tran, piosenkarz stara się o kolejną szanse u RiRi.
Początkowo nie było łatwo – Brown miał dzwonić i pisać do byłej ukochanej, którą kiedyś obdarował lawiną pięści, a ta miała go ignorować, bo podobno coś zaiskrzyło między nią a Eminemem.
W końcu nad Rihanną górę wzięła jej słabość do byłego oprawcy i zaczęła odpisywać mu na wiadomości, a co gorsze, para muzyków widziana była na kolacji w restauracji w LA.
Wiemy, co będzie dalej – RiRi i Chris wytrzymają ze sobą kilka tygodni, a później muzyk wróci do Tran.






Wszystko co tu napisaliscie to brednie na zadnej kolacji nie byli Rihanna go olala i wrocil jak piesek to karrueche a ta go przyjela glupia..poczytajcie zagraniczne portale zanim dodacie taki artukul..
Bogata patologia…
[b]gość, 18-08-14, 13:24 napisał(a):[/b]Znakomicie!!! Czyli muzyczne, czarnosecinne, kapitalistyczne, dno!!! Kompromitują czarnoskórą populację USA!!!PS. A Obama i wielu przyzwoitych ludzi się stara. Ale oni to lewica a nie prawactwo.
[b]gość, 18-08-14, 09:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-08-14, 23:18 napisał(a):[/b]Nie wiem co one w nim takiego widzą, ale to nie istotne. Istotne jest to, że Tran jest prześliczna i niesamowicie zgrabna. Ryśka to inna kategoria. Ryśka jest po prostu zdzirowata i tym przyciąga, ale tamta jest kobieca i naprawdę prze-urodziwa!Gratuluję gustu bo Tran czy jak jej tam wygląda jak milion innych dziewczyn z teledyskach raperów, do bólu nijaka, z figurą młodego chłopca, zbyt szeroką szczęką, ale co się komu podoba tyle, że pisanie że Rihanna która akurat jest bardzo urodziwą kobietą przyciąga jedynie zdzirowatością to inna kategoria: umiłowanie przeciętniactwa.[/quote]Gratuluję gustu, bo takich jak Rihanna akurat jest sporo. Wiele ma taki image i przy braku zaproponowania dobrej twórczości po prostu przejada się i ginie np. Doda. Rihanna jest świadoma własnej seksualności i to czyni ją atrakcyjną, ale jest brzydka jak koczkodan. Tran faktycznie ma chłopięcą figurę, ale urodę ma niesamowitą. Oczywiście, nigdy nic nie jest na 100%, bo bywają różne nieszczęścia i choroby, ale zapowiada się na to, że Tran zawsze będzie wyglądać atrakcyjnie, a Rihanna na starość zrobi się paskudna. Wyrażam swoje zdanie, jeśli już rozmawiamy o urodzie tych pań. Co do charakteru, trudno coś powiedzieć. Tran niekoniecznie musi być nijaka, albo może później emanować seksualnością. Rihanna może mieć zdzirowaty image, a wcale nie musi być taka naprawdę, może też się zmienić. W każdym razie nie wierzę, że będzie z Brownem. On pewnie by chciał, ale po tej drugiej konfrontacji, ona wyrosła z niego.
Rihanna choruję teraz, bo nikt zdrowy do idioty by nie wrócił. 😐
[b]gość, 18-08-14, 08:36 napisał(a):[/b]Co między nimi jest? Kasa.Też tak myślę !!!
puknijcie sie w tej ‘redakcji’ czasem w łeb, to wam dobrze zrobi!
Znakomicie!!! Czyli muzyczne, czarnosecinne, kapitalistyczne, dno!!! Kompromitują czarnoskórą populację USA!!!
“wiemy co bedzie dalej” hahahahaha no bo Ty wiesz KOZACZKU !
i znów w artykule musi być coś o Kim, żałosne!
[b]gość, 17-08-14, 23:18 napisał(a):[/b]Nie wiem co one w nim takiego widzą, ale to nie istotne. Istotne jest to, że Tran jest prześliczna i niesamowicie zgrabna. Ryśka to inna kategoria. Ryśka jest po prostu zdzirowata i tym przyciąga, ale tamta jest kobieca i naprawdę prze-urodziwa!Gratuluję gustu bo Tran czy jak jej tam wygląda jak milion innych dziewczyn z teledyskach raperów, do bólu nijaka, z figurą młodego chłopca, zbyt szeroką szczęką, ale co się komu podoba tyle, że pisanie że Rihanna która akurat jest bardzo urodziwą kobietą przyciąga jedynie zdzirowatością to inna kategoria: umiłowanie przeciętniactwa.
Dwie idiotki!
[b]gość, 17-08-14, 18:37 napisał(a):[/b]Oni są jak Amy Winehouse i Blke Silver-Civil, oboje doprowadzą się do… [*] Płakałam miesiąc za Amy i nie. zamierzam płakać za RiRiDo książek jak nie masz co robić!!
Skąd wy macie takie informacje, że Rihanna “prawie zaczęła mu odpisywać”?
On jest agresywny , a nie ze nie szanuje kogoś, zwyczajnie nie panuje nad własna agresja – oczywiście nie radzę zawiązywać sie kobietom z takimi facetami , ale trzeba to rozróżniać .
Wczoraj bylam na jej koncercie i powiedziala ze jest single !
Czy tylko ja mam takie odczucie ze Chris jest jak polski cygan…kapie sie w ciuchach?
Nie wiem co one w nim takiego widzą, ale to nie istotne. Istotne jest to, że Tran jest prześliczna i niesamowicie zgrabna. Ryśka to inna kategoria. Ryśka jest po prostu zdzirowata i tym przyciąga, ale tamta jest kobieca i naprawdę prze-urodziwa!
Co między nimi jest? Kasa.
[b]gość, 17-08-14, 18:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-08-14, 16:37 napisał(a):[/b]Brown to psychopata, bije laski wyzywa i wiecznie zwala winę na kobiety. Precz z tym psycholem z mediów a nie promujecie to scierwoA ja go lubię. Ma ogromny talent … Promujcie, promujcie, wolę 100 razy promowanie utalentowanych osób niż bezwartosciowych pustaków.[/quote]On jest bezwartosciowym pustakiem, jesli nie szanuje kobiet i slabszych od siebie. Jest imbecylem. Talent nic w tym wypadku nie znaczy.
Nienawidzę Browna. Po tym co jej zrobił jest dla mnie nikim. Jeśli się z nim znowu zejdzie to będzie totalną idiotką. Już wolę, żeby była z Eminemem. Może rzeczywiście coś łączy RiRi i Shady’ego. OBY. Bo Chris ma niepoukładane w głowie. Zwykły szmaciarz.
Nie wyglada na szczęśliwa.
[b]gość, 17-08-14, 18:37 napisał(a):[/b]Oni są jak Amy Winehouse i Blke Silver-Civil, oboje doprowadzą się do… [*] Płakałam miesiąc za Amy i nie. zamierzam płakać za RiRipomyśleć że taka uczuciowa jesteś…. phi… głupia polka z Ciebie
Ale ona jest głupia -.-‘Uwielbiam jej muzykę, ale jej zachowanie mnie przeraża. Co ona w nim widzi?Nie jest ani przystojny, ani z twarzy jakoś szczególnie nie wygląda, pcha się do showbiznesu, a słabo śpiewa. Idealny kandydat na chłopaka!
[b]gość, 17-08-14, 20:28 napisał(a):[/b]a dzisiaj na daily mail są fotki Chrisa z K. T widać, że wrócili do siebie więc przestańcie wypisywać głupoty że jest z RiRiNieprawda, Chris nagrał video, gdzie nazywa K suką…
[b]gość, 17-08-14, 21:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-08-14, 20:28 napisał(a):[/b]Ale ona jest głupia -.-‘Uwielbiam jej muzykę, ale jej zachowanie mnie przeraża. Co ona w nim widzi?Nie jest ani przystojny, ani z twarzy jakoś szczególnie nie wygląda, pcha się do showbiznesu, a słabo śpiewa. Idealny kandydat na chłopaka!bo dla niej nie ważne jest to,co ma w głowie tylko w spodniach…[/quote]bylo pokazywane co ma w spodniach bo sam wstawil fotke. nic ciekawego;p
nie prawda…
a dzisiaj na daily mail są fotki Chrisa z K. T widać, że wrócili do siebie więc przestańcie wypisywać głupoty że jest z RiRi
[b]gość, 17-08-14, 20:28 napisał(a):[/b]Ale ona jest głupia -.-‘Uwielbiam jej muzykę, ale jej zachowanie mnie przeraża. Co ona w nim widzi?Nie jest ani przystojny, ani z twarzy jakoś szczególnie nie wygląda, pcha się do showbiznesu, a słabo śpiewa. Idealny kandydat na chłopaka!bo dla niej nie ważne jest to,co ma w głowie tylko w spodniach…
Kozak prorok? A w ogóle to z Eminem łączy ją tylko duż akasa za wspólne koncerty nic więcej.
[b]gość, 17-08-14, 16:31 napisał(a):[/b]Ruhanny nie ma kto ruchac i to dlatego.Myślę, ze akurat o ruchanie nie musi sie martwić…
[b]gość, 17-08-14, 16:37 napisał(a):[/b]Brown to psychopata, bije laski wyzywa i wiecznie zwala winę na kobiety. Precz z tym psycholem z mediów a nie promujecie to scierwoA ja go lubię. Ma ogromny talent … Promujcie, promujcie, wolę 100 razy promowanie utalentowanych osób niż bezwartosciowych pustaków.
Oni są jak Amy Winehouse i Blke Silver-Civil, oboje doprowadzą się do… [*] Płakałam miesiąc za Amy i nie. zamierzam płakać za RiRi
no to idiotka z Rihanny. A myslalam ze zmadrzala
Brown to psychopata, bije laski wyzywa i wiecznie zwala winę na kobiety. Precz z tym psycholem z mediów a nie promujecie to scierwo
Ruhanny nie ma kto ruchac i to dlatego.
Rihanna mówiła u Oprah Winfrey, że nigdy już nie zejdzie się z Brownem, ale mu wybaczyła i są przyjaciółmi. Ot cała tajemnica
portal niewiarygodny!!!! wystarczy sprawdzić na instagramie z kim jest 😀
Ściema. A ten karać han to chociaż zadbana elegancka nie to co riri
to artykuł z przed tygodnia, Chris był już na jej koncercie z Eminemem w Pasadenie, to z Emem to bujda
jest znowu z Tran, DAILY MAIL!!!! radzę redakcji kozaczka sprawdzać swoje posty bo portal nie jest wiarygodny
Oni bardzo do siebie pasuja, powinni sie pobrac zyc dlugo, szczesliwie
[b]gość, 17-08-14, 15:17 napisał(a):[/b]Oni bardzo do siebie pasuja, powinni sie pobrac zyc dlugo, szczesliwiedługo to by Ruhanna nie pożyła jakby ją bił
A moze naleza do tych co nie umia zyc razem ani osobno, tak zle , tak niedobrze
On był wczoraj na meczu z tą Tran. Są zdjęcia na daily mail