Wygląda na to, że długo jeszcze nie zobaczymy małego Maxa, synka piosenkarki Christiny Aguilery.

Aguilera planowała sprzedać fotki potomka licząc przy tym na pokaźną sumkę. Okazuje się, że może mieć z tym mały problem.

Magazyn OK! wyraził zainteresowanie kupnem zdjęć, nie zaoferował jednak satysfakcjonujących artystkę warunków. Czasopismo nie chce bowiem poświęcić dziecku całej okładki. Powód? Zdjęcia ze ślubu Christiny, które pojawiły się na okładce nie przyniosły spodziewanego zysku – numer nie sprzedał się dobrze. Podobnie było w przypadku magazynu Marie Claire i niedawnych rozbieranych zdjęć gwiazdy.

OK! nie chce więc ryzykować po raz kolejny.

Źródło cytowane przez portal MSNBC twierdzi, że:
„Christina ma doskonale rozwinięty zmysł ekonomiczny i bardzo dobrze zna swoją wartość. Wydaje się jednak, że oczekuje zbyt wysokiej sumy za zdjęcia małego – nie wygląda bowiem na to, aby OK! czy jakiekolwiek inne czasopismo chciało spełnić jej żądania. Po prostu nie widzą w tym biznesu.\”

Według tego samego źródła brukowce wykazują o wiele większe zainteresowanie zdjęciami dziecka Nicole Richie, co bardzo denerwuje Christinę.

Źródło dodało też, że dziecko piosenkarki \”nie jest jeszcze gotowe na sesję zdjęciową\” – niestety nie rozwinęło tej myśli.