Wielka przyjaźń między Christiną Aguilerą (41 l.) i Britney Spears (40 l.) skończona. Podobno Xtina, która wspierała Britney w walce o niezależność, czuje się bardzo zawiedziona.

Britney Spears zapewnia, „Nie jestem niebezpieczna ani w ogóle szalona”

Nie ma większej obelgi? Christina Aguilera przestała obserwować Britney Spears na Instagramie po kontrowersyjnym poście, który krytykował tancerzy Aguilery. Krytyka w mediach społecznościowych pojawiła się wkrótce po tym, jak Britney Spears opublikowała na Instagramie długi wywód, który częściowo brzmiał:

Gdybym miała tancerzy Christiny Aguilery, wyglądałbym na bardzo małą […] Odkryłam, że jest tylko jeden sposób, aby wyglądać szczuplej: spędzać czas z grubymi ludźmi – napisała Britney cytując podobno Roberta Dangerfielda.

Britney znów pod ostrzałem krytyki

Poniedziałkowy post Britney Spears, który wciąż był na jej stronie we wtorek rano, spotkał się z ogromnym sprzeciwem. „Zawstydzanie ciała innych nie jest powodem budowania swojej samooceny”, skomentował jeden z użytkowników Instagrama. „Musisz to usunąć”, sugerował inny.

Mąż Britney Spears mówi czemu zdecydował się ją skrytykować publicznie

Nie ma oficjalnego stanowiska Christiny Aguilery w tej sprawie, ale jej „unfollow” zrobił swoje. Mimo, że Britney usunęła kontrowersyjny wpis, to w sieci nadal można go znaleźć. Burza wciąż trwa, a krytyki nie ma końca. Słusznie?

Christina Aguilera Fot. The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

chirstina aguilera

Christina Aguilera Fot. SPOT-POERSCH / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Britney Spears fot. BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Britney Spears/fot. Forum