Ciężarna Carrie Underwood zrezygnowała z weganizmu
Wokalistka country, Carrie Underwood (31 l.), którą kojarzymy z niesamowitych kreacji, w jakich pojawia się na wszystkich galach i słodkiej, “amerykańskiej” urody, spodziewa się dziecka.
Na wiosnę przyszłego roku Carrie i jej mężowi, Mike’owi Fisherowi, urodzi się syn.
W związku z odmiennym stanem piosenkarka wprowadziła do swej diety nowości. Dotąd wierna diecie wegańskiej zawiesiła ją na czas trwania ciąży. Postawiła na nabiał, nie gardzi mięsem.
– Jak tylko urodzę dziecko, wrócę do weganizmu – zapewnia gwiazda. – Na razie nie mam jakichś specjalnych żywieniowych zachcianek. Staram się odżywiać zdrowo i dbać o siebie – mówi wokalistka.
Wśród gwiazd Hollywood jest sporo wegetarian i wegan. Wśród nich James Cameron, Johnny Depp (podobno po tym, jak związał się z Amber Heard przestał jeść produkty mięsne). Mięsa nie jedzą też Justin Timberlake, Rooney Mara, Nikki Reed oraz Misha Barton.



[b]gość, 02-12-14, 13:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-12-14, 01:27 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-12-14, 00:47 napisał(a):[/b]I dobrze.Miałaby zielone dziecko jadące szpinakiem.Lepiej miec dziecko smierdzace trupem[/quote]Czyli kotletem? Fakt. Taki zapach zwabiałby pedofilów. Od szpinaku będą uciekać w podskokach. Czyli od zwłok roślin.[/quote]Jana prymitywka sie odezwala w ostatnim komentarzu hahahhahahaha
[b]gość, 02-12-14, 11:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-12-14, 09:45 napisał(a):[/b]Niedozywienie to nie jest problem, ktory dotyczy tylko wegan. Sprawdzaliscie czy wasza codzienna dieta ma wszystko, czego potrzebujecie? Przewaznie weganie sa bardziej swiadomi, czego trzeba dostarczyc organizmowi i rozwaznie ukladaja jadlospis bogaty w bialko, zdrowe tluszcze i biora suplementy, . Jedzenie knedli z miesem i chleba z zoltym serem nie dostarczy Ci wszystkich witamin i mineralow. Znam ludzi, ktorzy zywia sie mrozona pizza zapijana cola. Naprawde myslisz, ze oni sa lepiej odzywieni od wegan? Bo znam dosc sporo wegan i zaden z nich nie zywi sie smieciowym jedzeniem w takich ilosciach.[quote][b]gość, 02-12-14, 08:32 napisał(a):[/b]To raczej weganki niech sie wezma za nauke… wiadomo, im trudniej, bo maja nie kompletna diete… Nieodżywiany mozg kiepsko pracuje.[/quote]Za to po Twojej wypowiedzi widać dietę dobrze odżywiającą mózg:) Jak osoba wypowiadająca się w tak niechlujny sposób i robiąca błędy ortograficzne może kogoś pouczać?[/quote]10/10 !!
[b]gość, 02-12-14, 18:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-12-14, 11:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-12-14, 09:45 napisał(a):[/b]Niedozywienie to nie jest problem, ktory dotyczy tylko wegan. Sprawdzaliscie czy wasza codzienna dieta ma wszystko, czego potrzebujecie? Przewaznie weganie sa bardziej swiadomi, czego trzeba dostarczyc organizmowi i rozwaznie ukladaja jadlospis bogaty w bialko, zdrowe tluszcze i biora suplementy, . Jedzenie knedli z miesem i chleba z zoltym serem nie dostarczy Ci wszystkich witamin i mineralow. Znam ludzi, ktorzy zywia sie mrozona pizza zapijana cola. Naprawde myslisz, ze oni sa lepiej odzywieni od wegan? Bo znam dosc sporo wegan i zaden z nich nie zywi sie smieciowym jedzeniem w takich ilosciach.[quote][b]gość, 02-12-14, 08:32 napisał(a):[/b]To raczej weganki niech sie wezma za nauke… wiadomo, im trudniej, bo maja nie kompletna diete… Nieodżywiany mozg kiepsko pracuje.[/quote]Za to po Twojej wypowiedzi widać dietę dobrze odżywiającą mózg:) Jak osoba wypowiadająca się w tak niechlujny sposób i robiąca błędy ortograficzne może kogoś pouczać?[/quote]10/10 !![/quote]ja dodam od siebie, ze dieta wegańska zapobiega nowotworom, a jeśli sie juz na te straszną chorobę zapadnie- co zalecają lekarze? właśnie dietę wegańską, to samo z wieloma innymi chorobami np..dna moczanowa, choroby wątroby, itp….
[b]gość, 02-12-14, 01:27 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-12-14, 00:47 napisał(a):[/b]I dobrze.Miałaby zielone dziecko jadące szpinakiem.Lepiej miec dziecko smierdzace trupem[/quote]Czyli kotletem? Fakt. Taki zapach zwabiałby pedofilów. Od szpinaku będą uciekać w podskokach. Czyli od zwłok roślin.
Jedni piszą, że mięso powoduje nowotwory, inni że warzywa.Moja propozycja -> Nie jedzcie nic, po co umrzeć na raka jak można umrzeć z głodu 🙂
Niedozywienie to nie jest problem, ktory dotyczy tylko wegan. Sprawdzaliscie czy wasza codzienna dieta ma wszystko, czego potrzebujecie? Przewaznie weganie sa bardziej swiadomi, czego trzeba dostarczyc organizmowi i rozwaznie ukladaja jadlospis bogaty w bialko, zdrowe tluszcze i biora suplementy, . Jedzenie knedli z miesem i chleba z zoltym serem nie dostarczy Ci wszystkich witamin i mineralow. Znam ludzi, ktorzy zywia sie mrozona pizza zapijana cola. Naprawde myslisz, ze oni sa lepiej odzywieni od wegan? Bo znam dosc sporo wegan i zaden z nich nie zywi sie smieciowym jedzeniem w takich ilosciach.[b]gość, 02-12-14, 08:32 napisał(a):[/b]To raczej weganki niech sie wezma za nauke… wiadomo, im trudniej, bo maja nie kompletna diete… Nieodżywiany mozg kiepsko pracuje.
Misha Barton to chyba jednak je wszystko… Lacznie z fastfoodami. 2 dni temu pisaliscie ze znow jest gruba jak beczka.
[b]gość, 02-12-14, 09:45 napisał(a):[/b]Niedozywienie to nie jest problem, ktory dotyczy tylko wegan. Sprawdzaliscie czy wasza codzienna dieta ma wszystko, czego potrzebujecie? Przewaznie weganie sa bardziej swiadomi, czego trzeba dostarczyc organizmowi i rozwaznie ukladaja jadlospis bogaty w bialko, zdrowe tluszcze i biora suplementy, . Jedzenie knedli z miesem i chleba z zoltym serem nie dostarczy Ci wszystkich witamin i mineralow. Znam ludzi, ktorzy zywia sie mrozona pizza zapijana cola. Naprawde myslisz, ze oni sa lepiej odzywieni od wegan? Bo znam dosc sporo wegan i zaden z nich nie zywi sie smieciowym jedzeniem w takich ilosciach.[quote][b]gość, 02-12-14, 08:32 napisał(a):[/b]To raczej weganki niech sie wezma za nauke… wiadomo, im trudniej, bo maja nie kompletna diete… Nieodżywiany mozg kiepsko pracuje.[/quote]Za to po Twojej wypowiedzi widać dietę dobrze odżywiającą mózg:) Jak osoba wypowiadająca się w tak niechlujny sposób i robiąca błędy ortograficzne może kogoś pouczać?
To raczej weganki niech sie wezma za nauke… wiadomo, im trudniej, bo maja nie kompletna diete… Nieodżywiany mozg kiepsko pracuje.
[b]gość, 02-12-14, 07:35 napisał(a):[/b]Przygadal kociol garnkowi… Oczywiscie, ze mieso moze powodowac raka, w sposob posredni, a raczej hormony sterydy i antybiotyki, ktorym jest nafaszerowane oslabiajac sukcesywnie system immunoligiczny czlowieka. I owszem, warzywa rowniez zawieraja szkodliwe GMO. Ekologiczna wegetarianska dieta to sposob na zdrowe dlugie zycie, i tego zdania byl geniusz Einstein. Pozdro :)Tylko, ze jak narazie nie ma badan potwierdzjaących szkodliwosc GMO na zdrowie. Podejrzewać to mozna marchewke ze pwooduje pryszcze. Poza tym wystarczy jest dobrej jakosci mieso bez antybiotyków i sterydów, dobre jajka od kur wolno biegających i mozna być zdrowym. MOzna tez byc wegetarianką i jesc smieci i chorować. To nie ejst kwestia jedzenia/nie jedzenia miesa, tylko jakosci tego miesa. Mieso samo w sobie rakotwórcze nie jest (nie biegałyby po tym swiecie lisy, wilki i niedzwiedzie)…
[b]gość, 02-12-14, 07:05 napisał(a):[/b]Polki to jednak są tępę. Tępe, głupie i brzydkie. Wystarczy poczytać te komentarze poniżej….wierzą że jedzenie powoduje raka :-S Jesteście kretynkami i powinnyście wrócić do szkoły w te pędy wieśniaczki w butach za dwie dychy!Ty jestes tepa. Wystarczy isc na studia, chociazby na medycyne lub kierunki pokrewne zeby dowiedziec sie, ze w piersiach kurczaka mozna znalezc substancje rakotworcze, dlatego powinno sie jesc np skrzydelka bo tam jest juz mniej. Pozdrawiam i polecam isc na studia, o ile sie dostaniesz.
[b]gość, 02-12-14, 07:05 napisał(a):[/b]Polki to jednak są tępę. Tępe, głupie i brzydkie. Wystarczy poczytać te komentarze poniżej….wierzą że jedzenie powoduje raka :-S Jesteście kretynkami i powinnyście wrócić do szkoły w te pędy wieśniaczki w butach za dwie dychy!Jak rozpoznałaś po komentarzach że ktos jest brzydki? 😛
Polki to jednak są tępę. Tępe, głupie i brzydkie. Wystarczy poczytać te komentarze poniżej….wierzą że jedzenie powoduje raka :-S Jesteście kretynkami i powinnyście wrócić do szkoły w te pędy wieśniaczki w butach za dwie dychy!
Nie raczej brak wiedzy i nieswiadomosc ze kazdy produkt odzwierzecy zakwasza i powoduje raka i sto innych chorob
Przygadal kociol garnkowi… Oczywiscie, ze mieso moze powodowac raka, w sposob posredni, a raczej hormony sterydy i antybiotyki, ktorym jest nafaszerowane oslabiajac sukcesywnie system immunoligiczny czlowieka. I owszem, warzywa rowniez zawieraja szkodliwe GMO. Ekologiczna wegetarianska dieta to sposob na zdrowe dlugie zycie, i tego zdania byl geniusz Einstein. Pozdro 🙂
[b]gość, 02-12-14, 00:32 napisał(a):[/b]glupia-mogla tylko byc wegetarianka-ja jak bede w ciazy nadal bede wegetarinka i bede czasami cwiczyc a nawet biegac-oczywiscie po konsultacji z lekarzem.Mieso powoduje raka.Warzywa rowniez powoduja rako o.O
[b]gość, 02-12-14, 00:47 napisał(a):[/b]I dobrze.Miałaby zielone dziecko jadące szpinakiem.Lepiej miec dziecko smierdzace trupem
glupia-mogla tylko byc wegetarianka-ja jak bede w ciazy nadal bede wegetarinka i bede czasami cwiczyc a nawet biegac-oczywiscie po konsultacji z lekarzem.Mieso powoduje raka.
I dobrze.Miałaby zielone dziecko jadące szpinakiem.
[b]gość, 02-12-14, 00:32 napisał(a):[/b]glupia-mogla tylko byc wegetarianka-ja jak bede w ciazy nadal bede wegetarinka i bede czasami cwiczyc a nawet biegac-oczywiscie po konsultacji z lekarzem.Mieso powoduje raka.Szkoda że głupota nie powoduje raka…
Kills lay temu byłam na jej koncercie w NYC-ślicznie śpiewa