Co gorsze – fryzura czy pupa Blac Chyny? (FOTO)

1-45-R1 1-45-R1

Kilka miesięcy temu Blac Chyna obrażała w mediach Kylie Jenner (18 l.). Dzisiaj jest narzeczoną jej brata, co oznacza, że panie będą zasiadać przy wielkim rodzinnym stole przy okazji świąt.

Zobacz: Kylie Jenner o oświadczynach Roba Kardashiana: Ma WYPRANY mózg!

Blac sporo zarobi na swoim związku – dziewczyna pojawi się w show Kardashianów, co oznacza napływ gotówki do jej kieszeni.

Chyna idealnie pasuje do rodu Kardashianów – ma powiększoną pupę i usta, a jej twarz pęka od botoksu. Ostatnio gwiazdka zrobiła kolejną ustawkę. Co jest gorsze – jej pupa czy fryzura?

Zobacz: OPASKA-WARKOCZ NA DNI, GDY WŁOSY ODMAWIAJĄ WSPÓŁPRACY

&nbsp
Co gorsze - fryzura czy pupa Blac Chyny? (FOTO)

Co gorsze - fryzura czy pupa Blac Chyny? (FOTO)

Co gorsze - fryzura czy pupa Blac Chyny? (FOTO)

Co gorsze - fryzura czy pupa Blac Chyny? (FOTO)

Co gorsze - fryzura czy pupa Blac Chyny? (FOTO)

Co gorsze - fryzura czy pupa Blac Chyny? (FOTO)

   
17 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

chyba klapki…. są tu najładniejsze.

najgorsza w tym wszystkim jest jej twarz i ta dziura na policzku po kolczyku

kurcze od pasa w górę jest naprawdę ładna, ale od pasa w dół porażka ma bardzo grube nogi płaski brzuch a nogi jak baleron mogła by trochę z nich cos zrzucić .. albo zmniejszyć zadek dlatego .. ;p

Ten tyłek wygląda, jakby się jej obijał o uda podczas chodzenia. XD

[b]gość, 10-04-16, 11:28 napisał(a):[/b]Nie wiem czemu, ale dla mnie z twarzy to ona bardzo ładna jest!Dla mnie jest brzydka.

[b]gość, 10-04-16, 11:28 napisał(a):[/b]Nie wiem czemu, ale dla mnie z twarzy to ona bardzo ładna jest!To znaczy ze czas na wizytę u psychiatry

Nie wiem czemu, ale dla mnie z twarzy to ona bardzo ładna jest!

Przeciez to jest jakiś kurwa potwór!!!

Koszmarna pokraka.

to jest karykatura kobiety

Gdyby wyjela to co czym ma wypełniony tyłek, normalnie sie uczesala i ubrala byłaby sliczna

Ona jest niezgrabna

Jest oblesna. Nie tylko gruba i brzydka nue tylko odwłok ktory wyglada jakby jej wszyli w dupe kalafiora ale wyglada jak niedomyta! Fuj!

Wygląda jak by miała pełnego pampersa 😀

Przy takich zdjęciach można leczyć kompleksy!!! Polki jednak są piękne!!!!

Strasznie zdeformowane te kobity

nie podoba mi się ta moda na klapki w stylu Kubota, noszone przez kobiety. Te chyny nie są aż takie najgorsze ale dziewczyny noszą takie obuwie z chamskim logo Nike i skarpetami np Rita Ora. To jest okropne i wygląda jak u Ferdka