Związek Roba Kardashiana z byłą striptizerką Blac Chyną nie należał do udanych. Kochankowie non stop kłócili się, a w pewnym momencie doszło nawet do rękoczynów. Owocem ich relacji jest córeczka Dream, na którą Chyna dostawała alimenty w wysokości ponad 20 tysięcy dolarów. Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Rob zażądał zmniejszenia wysokości świadczeń. Chyna prawie zwariowała ze złości i nic dziwnego, że pobiła nową kochanicę Roba, Alexis Skyy.

Rob nie chce płacić alimentów! Blac Chyna jest WŚCIEKŁA!

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego Rob zakochuje się w kobietach pokroju Blac Chyny, mamy dla Was odpowiedz. Nie chodzi tu bynajmniej o zamiłowanie do agresji, czy oblewania ludzi drinkami. Rob uwielbia… być drapany przez kobiety. Ten fetysz z pewnością może spełnić Chyna, która posiada pokaźnych rozmiarów szpony.

Wszystko wyszło na jaw w sądzie, gdy Rob odpowiadał na pytania adwokata. Celebryta przyznał, że drapanie przez kobietę to jedna z najlepszych rzeczy, o jaką mężczyzna może prosić. Była striptizerka ma zamiar wykorzystać słowa Roba i udowodnić, że rozerwała koszulę Kardashiana nie podczas kłótni, a podczas zabawy.

Oto nowa „miłość” Roba Kardashiana. Blac Chyna już zdążyła ją POBIĆ!

Uważacie, że Skyy będzie drapała równie dobrze, co była striptizerka?

Rob Kardashian ma dziwny fetysz. To dlatego spotykał się z Blac Chyną?

Rob Kardashian ma dziwny fetysz. To dlatego spotykał się z Blac Chyną?

Rob Kardashian ma dziwny fetysz. To dlatego spotykał się z Blac Chyną?