Terry i Linda Jamison pracują jako… media kontaktujące się z zaświatami. Ostatnio zrobiło się o nich głośno, gdy udzieliły wywiadu, w którym poinformowały, że skontaktowały się z duchem księżnej Diany. Duch zmarłej miał im przekazać kilka informacji na temat związku Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Duch księżnej Diany ostrzega Meghan Markle!

Jakiś czas temu siostry przewiedziały też, jak będzie wyglądał na świecie rok 2018. Siostry Jamison, które miały trafnie przepowiedzieć katastrofy i ataki, do których doszło w mijającym roku, teraz twierdzą, że nadchodzący rok będzie jeszcze gorszy!

W Europie i na świecie zintensyfikują się ataki ISIS i al-Qaidy – mówią media. – Ataki terrorystyczne będą organizowane na całym świecie. Będą się wymykać nawet spod kontroli grup je organizujących – twierdzą siostry.

Widzimy więcej ataków z użyciem pojazdów, takich, do jakich doszło w Europie – we Francji czy w Niemczech.

Siostry zwracają uwagę, że ISIS będzie się decentralizować i ataki będą się pojawiać nie tylko w dużych centrach, ale i w mniejszych ośrodkach.

Właściwie nigdzie nie będzie się można czuć bezpiecznie:

Grupy terrorystyczne i samotne wilki, które się nimi inspirują, będą się koncentrować na sklepach, dużych centrach handlowych, szkołach, miejscach, w których organizowane są imprezy sportowe, w hotelach, na lotniskach i na salach koncertowych – mówią siostry. – Celem ataków będzie transport – lotniska i dworce.

Bomba na Manhattanie – okazuje się, że wybuchła przed czasem

Siostry twierdzą, że wzmogą się ataki na pokładach samolotów, dojdzie do wielu masowych strzelanin w USA.

Siostry – media widzą też 2018 rok pełen tajfunów, huraganów i powodzi.

Chyba nic nas nie zaskoczyło…

Co się wydarzy w 2018 roku?

Co się wydarzy w 2018 roku?

Co się wydarzy w 2018 roku?

Co się wydarzy w 2018 roku?