Tego jeszcze nie było – Finn Wolfhard i Kyle MacLachlan – przyłapani na pogaduszkach podczas sesji do kampanii polskiej marki. Choć dzielą ich dwa pokolenia, obaj kochają… dresy.

Najnowsza kampania marki Sprandi – poznaj szczegóły

Idol nastolatków, Mike ze „Stranger Things”, i uwielbiany przez świat mody aktor (ostatnio na wybiegu Prady!), który zasłynął rolą agenta Dale’a Coopera w złowieszczym serialu „Twin Peaks” Davida Lyncha, zakumplowali się na planie kampanii polskiej marki.

Czyżby po zdjęciach wymieniali się poradami stylizacyjnymi? W końcu obaj uwielbiają zabawę modą, a ostatnio przyłapani w outfitach polskiej marki Sprandi. Przystojniakom towarzyszyła posągowa supermodelka Amber Valleta, ulubienica Versace z przełomu wieków.

Nogi do nieba eksponuje w sukienkach o fasonie bluzy. Jesteśmy ciekawi co kryje się za tą współpracą i kiedy będziemy mogli oglądać jej efekty.