Colin Farrell dwa tygodnie temu zabrał syna Henryka ( 9 l.) na premierę filmową „Dumbo”, w którym aktor zagrał jedną z głównych ról. Było to pierwsze publiczne wyjście Henryka z tatą. Alicja Bachleda-Curuś nie pokazuje twarzy syna, więc Colin uszanował jej decyzję i też nie wyszedł z nim na ściankę. Mimo to reporterzy uchwycili Henryka z tatą jeszcze przed premierą.

Henry Farrell, syn Bachledy-Curuś i Colina Farrella, ma już 9 lat

Colin Farrell dzieci

Dwa dni temu na irlandzkiej premierze „Dumbo” Farrell został zapytany o swoje dzieci. Odpowiedział, że miło jest robić coś, co jest ukierunkowane na rodzinę i dzieci.

Miałem tylko dwie role w ciągu 20 lat, które obaj moi synowie mogli zobaczyć. Widzieli „Fantastyczne zwierzęta”. „Dumbo” najmłodszy już widział  i mu się podobało, a James jeszcze nie”.

– tłumaczył dla „The Irish Daily Mirror”.

Dodał, że James (15 l.) może już inne filmy zobaczyć, jednak niekoniecznie „Zabić świętego jelenia” lub coś w tym rodzaju.

Nie chcę go traumatyzować

– śmiał się Colin.

Lidia Bachleda-Curuś zdradza, jak wyglądają obecne relacje Alicji z Colinem

Opowiada też, że jego dzieci nie podziwiają go tak bardzo za to, że jest aktorem. Są znudzeni jego pracą. Dodaje, że bardzo dużo podróżuje w związku jego pracą, ale kiedy tylko ma wolne jest w domu z rodziną w Ameryce.

 

Colin Farrell Colin Farrell
Colin Farrell Colin Farrell
Colin Farrell Colin Farrell