Colin Farrell ponad dwa tygodnie temu, po raz pierwszy pojawił się na publicznej imprezie (premierze filmu Disneya – „Dumbo”) z synem Henrykiem (10 l.). Z kolei tydzień temu na irlandzkiej premierze „Dumbo” Farrell został zapytany o swoje dzieci. Tłumaczył w wywiadzie, że jego synowie nie podziwiają go za to, że jest aktorem, są bardziej znudzeni jego pracą. Mówił, że dużo podróżuje, bo tak wymaga jego praca, ale kiedy tylko może jest z dziećmi w Ameryce.

Colin Farrell o synu – Henryku. Nie raz udowodnił, że jest dobrym ojcem, ale nie partnerem.

Dwa dni temu paparazzi znowu przyłapali Colina z Henrykiem. Jak widać, aktor nie kłamał podczas wywiadu. Farrell zabrał syna – Henryka nawet na nagranie do słynnego programu Jimmy’ego Kimmela.

Colin Farrell o dzieciach

A dzisiaj w „Dzień Dobry TVN” mogliśmy posłuchać rozmowy Anny Wendzikowskiej z Colinem Farrellem. Aktor opowiadał, że film „Dumbo” jest o każdym z nas i każdy z nas jest doskonały bez względu na to, z czym przychodzimy na ten świat.

Jesteśmy idealni jedyni w swoim rodzaju. Piękni i wartościowi

– mówił Colin.

Wendzikowska zapytała więc „czy tego właśnie stara się nauczyć swoje dzieci”.

Tak, mam nadzieje, że mi się udaje. Mam dwóch pięknych i skomplikowanych, wrażliwych i mądrych chłopców. Jedyne co muszę robić, to im nie przeszkadzać. A tak naprawdę to nie wiem, jak to zrobić, jak być rodzicem, dobrym ojcem. Rozglądam się dookoła i widzę przykłady, jakim chciałbym być i przykłady, jakim nie chce być. Ale to jest metoda prób i błędów, tak jak doskonalenie siebie. To są fajni chłopcy, wystarczy, że nie będę im wchodził w drogę. Może trochę wskazywał im kierunek

– odpowiedział Farrell.

Tłumaczył, że nie da się ochronić dzieci, nawet nie powinno się tego za każdym razem robić i trudno zdecydować, przed czym je chronić, a przed czym nie.

Nie ma przecież żadnej listy. Trudne to całe rodzicielstwo

– dodaje.

Lidia Bachleda-Curuś zdradza, jak wyglądają obecne relacje Alicji z Colinem

Przypominamy, że aktor w 2008 roku związał się Alicją Bachledą-Curuś. Rok później przyszedł na świat ich syn Henry Tadeusz Farrell. Para rozstała się na początku 2011 roku.

 

 

Colin Farrell
Colin Farrell
Colin Farrell