Najstarsza córka Charliego Sheena i aktorki Denise Richards, Sam „Sami” Sheen, dołączyła do OnlyFans. Znanej strony internetowej, gdzie za pieniądze można oglądać mocny content erotyczny, w tym siostry Kate Moss czy Katie Prices.

Charlie Sheen powraca! „Zły chłopiec” Hollywood ma swoje nowe show

Najstarsza córka Charliego Sheena dołączyła do OnlyFans

Po zakończeniu edukacji na liceum, Sam Sheen ogłosiła swoje przedsięwzięcie biznesowe dla dorosłych na Instagramie w miniony poniedziałek. Pod wymownym zdjęciem w bikini napisała, „Kliknij link w moim bio, jeśli chcesz zobaczyć więcej”.

Nastolatka obiecała również „przesyłać nowe treści 2-3 razy w tygodniu” i zachęcała swoich subskrybentów do wchodzenia na jej czaty. „Moje wiadomości są otwarte, więc przyjdź i porozmawiaj ze mną!”, napisała.

Córka Charlie Sheen naga w sieci

Sami ma 18 lat, a ta decyzja nie była oparta na tym, w czyim domu mieszka. Jako rodzic mogę tylko kierować nią i ufać jej osądowi, ale ona dokonuje własnych wyborów – wyznała Denise Richards w rozmowie z PageSix.

Charlie Sheen płaci „zero dolarów” swojej byłej żonie. Tak nakazał sąd?

We wrześniu 2021 r. Sam „Sami” Sheen trafiła na pierwsze strony gazet po opublikowaniu filmu TikTok, w którym twierdziła, że ​​została „uwięziona w agresywnym gospodarstwie domowym swojej matki”.

O kwestionowanej reputacji sposób zarabiania swojej córki, Charlie Sheen, oskarża swoją byłą małżonkę. Nie jest zadowolony ze ścieżki kariery Sam, która pochodząc z tak bogatej hollywoodzkiej rodziny, naprawdę nie musiałaby się rozbierać w internecie.

Narzeczona Charliego Sheena przedawkowała leki!

fot. Forum

fot. Forum