56-letni Charlie Sheen nie musi już płacić alimentów byłej żonie 50-letniej Denise Richards. Tak, ku zaskoczeniu byłej małżonki aktora brzmiało orzeczenie. Sędzia wydał w tym tygodniu decyzję w sądzie okręgowym w Los Angeles, ustalając wysokość alimentów do kwoty: „zero dolarów miesięcznie”

Nowa dziewczyna Charlie Sheena NIE BOI się HIV

Charlie Sheen nie musi już płacić alimentów

Sheen i Richards mają 2 córki: Sami (17 lat) i Lolę (lat 16). Denise Richards nie była obecna podczas postępowania sądowego. (W piątek na Instagramie napisała, że ​​jedzie do pracy, wyjaśniając, że „ciężko jest być z dala od domu i rodziny”). Według innych źródeł, aktorka wiedziała o dacie rozprawy już od 6 miesięcy.

Charlie złożył wniosek o uchylenie alimentów 2 lata temu i często przesuwał datę rozprawy, więc Denise była bardzo zaskoczona, że ​​stało się to wczoraj, kiedy była na planie filmowym poza miastem – wyznała osoba bliska aktorce.

Lola nie mieszka z Charliem. Mieszka z obojgiem rodziców, a zostaje z Charliem, kiedy Denise jest poza miastem. To bardzo rozczarowujące dla Denise, ale też nie zaskakujące. Charlie nastawia dziewczyny przeciwko ich matce, co jest straszne – dodaje.

Zaskakujące orzeczenie sędziego ws. alimentów o wysokości „zero dolarów” nadeszło kilka tygodni po tym, jak córka pary – Sami twierdziła w klipach na swoim TikToku, że wyprowadziła się z domu Richards i zamieszkała z Sheenem, skarżąc się, że jest „uwięziona” w mieszkaniu swojej mamy. (Od tego czasu jej posty stały się prywatne.)

Nastolatka powiedziała, że ​​„w końcu wyprowadziła się z piekielnego domu, miała duchowe przebudzenie”.

Brett Rossi: Charlie Sheen ZMUSIŁ mnie do ABORCJI