Drużyna Beaty Kozidrak w ostatnim odcinku Bitwy na Głosy otrzymała najmniejsze wsparcie widzów i tym samym odpadła z programu. Pojawiły się jednak pewne kontrowersje. Na facebooku fani ekipy prowadzonej przez wokalistkę Bajmu pytali: dlaczego po oddaniu głosu na drużynę nr 5, otrzymywaliśmy sms-y zwrotne z podziękowaniami za głosowanie na drużynę nr 6, czyli ekipę Libera.

Beata oraz zespół zareagowali natychmiast i zamieścili taki oto post:

– Kochani!!!! Mamy do Was ogromną prośbę. Jeżeli wysyłaliście głosy na Nasz zespół o treści „5” i dostawaliście sms-y zwrotne w których były podziękowania od zespołu Libera lub numeru „6”, prosimy Was o zgłoszenie się do Nas w komentarzach (do osób którym to się przytrafiło będziemy się kontaktować prywatnie).

Okazuje się, że w systemie mogło dojść do usterki i w efekcie do bolesnego dla drużyny Beaty przekłamania. Wśród postów pojawiły się następujące wpisy (pisownia oryginalna):

– Ja właśnie teraz sprawdziłam i jak wysłałam sms-a na zespół nr 4 to mi przychodziło, że zespół nr 6 dziękuje za oddany na niego głos.

– Ja głosowałem na ewe ale przysło mi to Wprost ze sceny Bitwy na Głosy kawałek One republic APOLOGIZE wykonaniu zespołu 6!

– ja wysłałam smsa, o treści pięć, a dostałam podziękowania ogólne. takie które nie zawierały podziękowań od danej grupy, a następnie dostałam kolejnego smsa, abym mogła pobrać dzwonek na telefon, ale właśnie grupy 6!

– Witam! Potwierdzam ten fakt. Jestem kolejną osobą, która wysłała smsa na naszą kochaną Beatkę, a dostałam podziękowania od nr 6. Na szczęście jeszcze nie wykasowałam z telefonu ani smsa wysłanego ani otrzymanego. Pozdrawiam!

Pod postem Beaty i drużyny wyraziło do tej pory swoje opinie blisko 200 osób.

Co z tego wyniknie? Niecierpliwie czekamy na odpowiedź TVP.

&nbsp
Czy drużyna Kozidrak odpadła z Bitwy na Głosy niesłusznie?