Czy Małgorzata Socha jest w ciąży?

193 193

Wystarczy przestać intensywnie udzielać się na salonach, a plotkarskie media już doszukują się powodów nieobecności. I to najczęściej tych najpoważniejszych – na przykład ciąży.

Taki los spotkał Małgorzatę Sochę, której tygodnik Gwiazdy dawno nie widział na żadnym gwiazdorskim raucie. Ktoś za to widział ją w centrum handlowym i zaświadczył, że aktorka Nabrała troszkę ciała, a płaski dotąd jak deska brzuszek ewidentnie się zaokrąglił.

Sama zainteresowana zaprzeczyła pogłoskom, jakoby spodziewała się dziecka. I jakby na dowód, że może „bywać”, pokazała się na urodzinach serialu Tylko miłość. Na imprezie wystąpiła w dopasowanej sukience.

Ocenę rozmiarów brzuszka zostawiamy Wam.

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

22 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

wydaje mi się, że to kolejna sensacja jest

fotomontaz

e no moze nie a jesli by tak to sie jeszcze okaze

ee tam ładnie i normalnie wygląda, bez przesady że od razu ciąża!

Z biegiem czasu zobaczymy, czy faktycznie jest w ciąży.

Dla nich to każdy powiększony brzuszek to ciąża…

żałosna plotka

faktycznie coś tam ma – brzuch i raczej nie jest płaski. a może jej się majtki tak trochę zwinęły i tak odstaje od dołu

hahahaa no ze mna przecież

jeny noi co to odrazu musi byc w ciazy

ale się sensacje robią z tymi ciążami. litości.

nażarła się Sochakapusty i grochai zaciążyła trocha …….

Przecież jest mężatką to nic w tym dziwnego i szokującego.Należą się gratulacje!!!!!

Głupota. Może teraz każdy kto np. przez kilka dni z domu nie wyjdzie z domu albo przytyje jest w ciązy …

nawet jeśli, to trzeba tylko pogratulowac

niech sobie będzie, szczęścia życzę 😀

nie wydaje mi się…

heh nie wydaje mi się ale przekonamy się niedługo

ale pieprzycie…

no naprawdę straaaasznie przytyła błagam….

ładna jest

Nawet gdyby była to co to kogo obchodzi jest kobietą i ma prawo zajść w ciąże z własnym mężem , kiedy jej się zachce .