Serwis SuperSeriale.pl pokusił się o zestawienie najlepiej zarabiających aktorów serialowych. Listę otwiera Borys Szyc. Za jeden dzień pracy w Przepisie na życie producenci płacą mu 12 tys. zł.

Wśród aktorek prym wiedzie Małgorzata Socha. Za rolę w Przyjaciółkach i Na Wspólnej otrzymuje 8 tys. zł za dzień na planie.

Identyczne wynagrodzenie dostaje Tomasz Karolak. Aktor gra w kilku serialach – Rodzinka.pl, Przepis na życie, Ja to mam szczęście, Prawo Agaty.

Świetnymi zarobkami może pochwalić się także Małgorzata Kożuchowska, która gra w Prawie Agaty i Rodzince.pl. Jeden dzień jej pracy kosztuje 7 tys. zł.

Poza zestawieniem najlepiej zarabiających aktorów serialowych znalazła się Agnieszka Dygant. Nie oznacza to, że zarabia mało. Kto nie chciałby mieć dniówki wynoszącej 5 tys. zł?

Zaskoczeniem może być wynagrodzenie Macieja Musiała. 18-latek za dzień na planie Rodzinki.pl zgarnia okrągłe 4 tys. zł.

Dla porównania, zasłużony dla polskiego kina Witold Pyrkosz w M jak miłość zarabia o 500 zł mniej, zaś bracia Mroczkowie ledwie połowę tego, co zarabia Maciej Musiał.

Trzeba przyznać, że aktorzy znani ze szklanego ekranu nie muszą przejmować się odmienianym ostatnio przez wszystkie przypadki słowem „kryzys”.

Szyc i Socha najlepiej zarabiającymi aktorami serialowymi

Szyc i Socha najlepiej zarabiającymi aktorami serialowymi