Piotr Kukulski, czyli PiKej do tej pory robił szum głównie za sprawą konfliktu z przyrodnią siostrą, Natalią Kukulską, teraz jednak raper planuje wziąć się ostro do pracy.

W wywiadzie dla portalu wiadomości24pl PiKej mówi, kim jest i jaki ma plan:

PiKej jest moim drugim ja. Szalonym, nieokrzesanym, niepohamowanym i wybuchowym raperem, który chce stworzyć coś swojego, innego czego do tej pory nie było – coś niepowtarzalnego, a przez to chce zrealizować swoje największe marzenia, czyli nagranie płyty! Od zawsze chciałem być na scenie, od zawsze chciałem mieć kontakt z ludźmi, czuć ich energię to jest to, co spowoduje u mnie samorealizację.

Na pytanie o współpracę z poważną wytwórnią, PiKej odpowiada:

Myślę że wytwórnie mogę zrobić sobie sam, to nie jest w dzisiejszych czasach problem. Studio mam w domu, które cały czas ulepszam, więc może ja będę w wkrótce poważnym studiem i to ja będę sobie wybierał z kim chcę pracować na polskim rynku. Jeśli mówimy o Stanach, to chciałbym być kiedyś może w Roc Nation, albo Derrty Entertainment, Interscope Records, ale zobaczymy co z tego wyjdzie… (śmiech).

Czy w swoich muzycznych planach Kukulski uwzględniłby siostrę? Na pytanie redakcji czy chciałby nagrać jakiś kawałek z Natalią, pada krótka odpowiedź:

Nie.

PiKej wolałby współpracować ze światowej sławy raperami. Z kim? Wszystkiego dowiecie się z tego wywiadu.

Czy PiKej chciałby nagrać jakiś kawałek ze swą siostrą?

Czy PiKej chciałby nagrać jakiś kawałek ze swą siostrą?