Czy Rita Ora kopiuje styl Rihanny? (FOTO)
Rita Ora to nowa gwiazdka promowana na muzycznej scenie między innymi przez samego Jaya-Z.
Pochodząca z Wielkiej Brytanii wokalistka ma apetyt na karierę w USA – niedawno była z wizytą w studio męża Beyonce, promowała się również w jednej z rozgłośni radiowych.
Najnowsze zdjęcia Rity pochodzą z imprezy NME Awards, która odbywała się w Londynie.
Czy i Wy macie wrażenie, że Ora ma styl bardzo podobny do stylu Rihanny?
Ciekawe czy ta stylizacja to tylko przypadkowa zbieżność, czy może zapożyczenie?

Zjebane ma flow!
Rihanna zawsze i wszędzie <3
Kopiuje Rihannę nawet w teledysku do High right now… Zresza i Rita Ora i Rihanna to dwie żałośnie promowane ddziwki z wytwórni Jaya… Radzę tej dziewczynie zmienić wytwórnię i menadżera bo stanie się z nią to samo co z Rihanna..
Na pewno się trochę wzorowała na Rihanie. Widać po spodniach. No ale bez przesady poza spodniami to wszystko wyglada inaczej. Do tego Rita świetnie śpiewa. Gdyby oceniać urodę, talent i styl. To jak dla mnie 3 : 0 dla Rity ; )
to że ubrała białe spodnie i wgl biały kostium, nie oznacza że kopiuje Rihannę, Rihanna nie dorasta jej do pięt, kobieta jest ładna i ma świetny głos, a nie to co Rihanna, zawsze fałszuje ;D życzę Ricie jak najlepiej bo jest wspaniałą artystką, ja tu wgl nie widzę inspiracji od Rihanny, Rita jest bez porównania lepsza.
To, że się ubrała na biało nie znaczy od razu, że kopiuje Ruhanę!
to że raz ubarała się podobnie nie znaczy że ją kopiuje
Rita idealna 😀
z jakiej, ku.wa, Wielkiej Brytanii?!! Ona jest Albanką z Kosowa!
gość, 02-03-12, 16:19 napisał(a):Nie rozumiem w jakim celu promuje się osoby takie jak Rita. Niech pokaże, ze ma talent, bo sypianiem ze znanymi i producentami nic nie zyska. ;)jakos rihanna do tej pory nie pokazala ze ma talent i wszedzie jej pelno
to jak 3/4 populacji chodzi w dżinsach to wszyscy wzajemnie sie kopiuja ? mysle ze meryl streep kopiuje moja babcie bo tez ma siwe wlosy ;/
aha to juz nikt nie moze ubrac bialego kostiumu bo rihanna taki miala chore
gość, 02-03-12, 23:20 napisał(a):Do Rihanny jej daleko. Na pewno tyle co ona ta panienka nie osiągniea skąd wiesz czy nie będzie lepsza? Jeśli trafi pod skrzydła Jaya – Z to ma gwarantowany sukces. Życzę jej tego, bo Rihanna to na chwilę obecną wulgarne pozy, foty i związek z damskim bokserem.
Do Rihanny jej daleko. Na pewno tyle co ona ta panienka nie osiągnie
ta rita tak fajnie wyglada na teledyskach na zdjeciach juz o wiele gorzej…
gość, 02-03-12, 11:52 napisał(a):jak to zwykle bywa – marna kopia oryginałujak mnie takie głupie komentarze wkur….. Po pierwsze dzieczyna ma swój styl, biały garniak nie jest powodem to twierdzenia że ją nasladuje, blond włosy ma dłużej niż rihanna , więc co może rihanna kopiuje ją? albo może wszystkie blondynki kopiują np marilyn monroe? co za bzdurne myslenie. Dziewczyna bardzo dobrze śpiewa, lepiej niż rihanna tak szczerze powiedziawszy, piosenka może nizbyt udana ale rita jest naprawdę zdolna, wystarczy poszukać trochę na yt jej filmików jak śpiewa na zywo i przy tym jest bardzo sympatyczna. tak poza tym czy rihanna jest taka odkrywcza i oryginalna, jakby się chciało szukać to by się znalazło wiele gwiazd od których coś ‘ściągnęła” mysląc twoimi kategoriami.
kopiuje ja su** i tyle.
tiaaa, bo rihanna ma monopol na biały kombinezon. Ogladal wywiad z ritą i jak już to inspiruje się gwen stefani, która jest jej idolką, stąd blond włosy i często krwisto czerwone usta.
Gemmei, 02-03-12, 14:36 napisał(a):Nie interesuje mnie jak ona się ubiera (moim zdaniem ma lepszy styl od Rihanny), ale jeżeli już porównywać te dwie osobistości to proponuję to robić pod względem wokalnym, gdzie Rita przebija Rihannę. Jak nie wierzycie, posłuchajcie występu na żywo tych dwóch pań.prawda
gość, 02-03-12, 18:03 napisał(a):kopiuje ja su** i tyle.ślepo zapatrzona w swoją idolkę małolata…
Mam rozumieć, że Rihanna wymyśliła białe kostiumy, redakcjo?
KOPIA RIHANNY
z tymi gwiazdkami to ee.. troszkę ją podlansuje i zaraz tej odbije, może być nawet ale co ta za gwiazda ma być…śpiewa jak dla mnie przeciętnie .. słuchajcie krzysztofa zalewskiego ten to ma głos!
gość, 02-03-12, 16:15 napisał(a):Jest dużo ładniejsza niż rihanna i wydaje się być sympatyczna. Powiedzcie mi tylko jak uzyskać taki blond jak ona ma na ciemnych włosach:)?Rozjaśniać stopniowo i zainwestowac w dobre odżywki 🙂
Ładnie wygląda Rita. To nie jest takie kopiowanie. To, że ubrała białą marynarkę i spodnie no to nic nie znaczy, że od razu kopiuje.
gość, 02-03-12, 16:37 napisał(a):gość, 02-03-12, 16:15 napisał(a):Jest dużo ładniejsza niż rihanna i wydaje się być sympatyczna. Powiedzcie mi tylko jak uzyskać taki blond jak ona ma na ciemnych włosach:)?Rozjaśniać stopniowo i zainwestowac w dobre odżywki 🙂 No i chyba tak muszę zrobić:) Tylko żeby mi włosy nie wypały przypadkiem:)
E tam, jak tylko jedna stylizacja to jeszcze nie kopiarstwo… Tak się często zdarza
Ubrała biały garnitur i zaraz kopiuje styl? A bo to ona jedna nosi biały garnitur? Miliony kobiet na Świecie nosi biały garnitur.
Nie rozumiem w jakim celu promuje się osoby takie jak Rita. Niech pokaże, ze ma talent, bo sypianiem ze znanymi i producentami nic nie zyska. 😉
Jest dużo ładniejsza niż rihanna i wydaje się być sympatyczna. Powiedzcie mi tylko jak uzyskać taki blond jak ona ma na ciemnych włosach:)?
nie są takie podobne a tej Ricie pasują czerwone usta
są podobne ale rita jest ładniejsza
Oczy i brwi czarne jak smoła a włosy blond. Tandeta. Riri to samo.
gość, 02-03-12, 14:39 napisał(a):ona ma bardzo fajna piosenke z dj fresh ‘hot right now’ posluchajcie ;)taak, jest super. Ta powyżej jest dużo gorsza 🙂
rihanna lepiej wyglada w bieli, ale nie wydaje mi sie, ze to kopiowanie stylu…
ona ma bardzo fajna piosenke z dj fresh ‘hot right now’ posluchajcie 😉
Rita Ora pochodzi z Kosowa..
nie wiedziałam że biała garsonka to zestaw zarezerwowany tylko dla ruhany oczywiście że tak!! raczej biały garniak ale tak!! no i oczywiście blond włosy to również zarezerwowane tylko dla ruhunej, na pewno znajdą się też i inne rzeczy i ktokolwiek cokolwiek założy zapewne będzie kserówką rirki…
Nie interesuje mnie jak ona się ubiera (moim zdaniem ma lepszy styl od Rihanny), ale jeżeli już porównywać te dwie osobistości to proponuję to robić pod względem wokalnym, gdzie Rita przebija Rihannę. Jak nie wierzycie, posłuchajcie występu na żywo tych dwóch pań.
A może rodzice dali jej na imię Rita żeby było podobne do Riri?Dajta spokój, dla mnie głos Rity jest lepszy
to juz sie nie mozna ubrac na bialo?
gość, 02-03-12, 12:44 napisał(a):to juz sie nie mozna ubrac na bialo? dokładnie, teraz każda, która założy biały garnitur, kombinezon, albo ufarbuje wlosy na czerwono czy zetnie na czarnego boba bedzie dla was kopiowala R.
Czy jak ja ubiorę się na biało to też powiecie że kopiuje Riri?hahahahahahahaha
ludzie dajcie spokoj tej calej Ricie,musicie jak zwykle zniechecac?!jak cos wejdzie w modę takze wszrod gwiazdek,to podobne wszystkie.i nie tak samo,podobnie,dziewczyny tez wszystkie w skorach czrnych np.chodza i co kopiują?!
Podobnie, ale nie to samo
JAK BEYONCE
Wygląda jak Beyonce.
nie wiedziałam że biała garsonka to zestaw zarezerwowany tylko dla ruhany
jak to zwykle bywa – marna kopia oryginału
troche ma rysy do Riri podobne:)