MET GALA 2019 odbyła się 6. maja i jak zwykle pełno było znanych gwiazd i celebrytów. Motywem przewodnim było hasło: „Camp: Notes on Fashion”, czyli „Kamp: Notatki o Modzie” – cytat pochodzi z eseju Susan Sontag. Ciężko do zdefiniowania tytuł miał łączyć dwie rzeczy „nieumiarkowanie i sztuczność”. W tym roku pojawiło się wiele niepowtarzalnych kreacji.

MET GALA 2019: Gwiazdy, które nie przyszły na wydarzanie

Na tegorocznej Met Gali 2019 nie pojawiło się wiele gwiazd, które wcześniej chętnie prezentowały się na czerwonym dywanie. Dlaczego? Kogo nie było i z jakiego powodu. Sprawdź!

MET GALA 2019: Katy Perry jako żyrandol, Kylie Jenner jak lalka, a Gigi Hadid największą ZAGADKĄ gali (ZDJĘCIA)

Sara Jessica Parker

Sara Jessica Parker prawie zawsze gościła na Met Gali. W przeszłości zachwycała wyjątkowymi stylizacjami. W tym roku jednak nie pojawiła się wraz z Andym Cohenem.

Nie jedziemy w poniedziałek. On ma samolot a ja muszę pracować – powiedziała Sarah dla Entertainment Tonight.

Justin Bieber

Na tegorocznej Met Gali zabrakło również Justina Biebera. Mimo że wielu fanów była podekscytowana widząc Hiley Bieber na czerwonym dywanie, u jej boku zabrakło męża. Justin został w domu.

Ariana Grande

Ariana Grande była obecna na Met Gali 2018, jednak wcześniej już informowała, że nie pojawi się na tegorocznym wydarzeniu z powodu nadmiaru obowiązków.

Taylor Swift

Taylor Swift była jedną z najbardziej oczekiwanych gwiazd na Met Gali 2019 – głównie z powodu premiery jej nowej piosenki z Karlie Kloss. Niestety nie pojawiła się. To już trzecia z rzędu Met Gala, na której nie zobaczyliśmy wokalistki.

Rihanna

I coś co zaszokowało wszystkich – brak Rihanny na Met Gali! Jak to możliwe? Piosenkarka zawsze była największą gwiazdą wydarzenia. Do końca nie wiadomo było, czy pojawi się na wydarzeniu. Nie informowała, że jej nie będzie. W mediach społecznościowych wywołało to burze.

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds zadebiutowali na premierze Pokemon Detective Pikachu i w ten sposób poinformowali o ciąży. Para nie pojawiła się jednak na Met Gali. Czyżby Blake chciała odpocząć od ścianek na czas trwania ciąży?