Czyje to wysportowane łydki? (FOTO)

275 275

Natasza Urbańska z pewnością należy do najbardziej wysportowanych celebrytek na naszych salonach.

Rozciągnięta, umięśniona sylwetka to znak rozpoznawczy Nataszy, która nie ukrywa zgrabnych nóg pod spodniami.

Urbańska chętnie pokazuje swoje atuty – ostatnio po spotkaniu z ojcem biegła do swego męża na wysokich obcasach.

Gdyby wzięła udział w odbywającym się kilka dni temu wyścigu w butach na obcasach, wygrałaby jak nic!

Czytajcie więcej: Stanisława Celińska: Moherowy beret to ja

\"\"
FOTO: starnews.pl

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

43 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

zenujaca jest ta kobieta…nie wiem, jak ktos moze ja lubic… egoistyczne, rozmamlane beztalencie-na rure w sam raz…

czy ona leje na stojaka na trzecim zdjeciu od konca ?ale pampersa zapomniala zdjac

gość, 23-08-11, 17:10 napisał(a):To tylko nogi cyrkówki od wszystkiego i do niczego,czym tu się podniecać???!!!bossskie 🙂

Na czwartej fotce wygląda jak sumo

omg czym się zachwycac też mam takie łydki a nawet bardziej wysportowane

no jak ona jest zgraba to ja sie zaraz porzygam

To tylko nogi cyrkówki od wszystkiego i do niczego,czym tu się podniecać???!!!

Wzięła przykład od Sablewskiej , która jest najpopularniejszą w Polsce nosicielką botków. O każdej porze roku, dnia i nocy.

A Januszek nawet nie wysiadł z auta przywitać się z teściem

a ziec sie obrazil na tescia?

zajebiste! 🙂

na trzeciej focie od dolu wyglada, jakby lała na stojaco

okropne ma te nogi!!! Wy chyba zgrabnych nóg nie widzieliście w tej redakcji !

tatuś z kieliszkiem po ulicy chodzi, w ogóle wygląda na narąbanego..

jejku, nie wiedzialam, ze ona ma takie krotkie nogi, takie to moga byc wysportowane i zgrabne, ale jak krotkie to i tak paskudne

damą to ona niestety nie jest, bo damy stawiają drobne kroczki, a nie takie metrowe susy!!

Myślałam ,że ma dłuższe nogi.

fajne butki

co z tego jak najebane w bani

okropne nogi , wygląda jakby miała pieluchę na dupie

A TATUŚ WĘŻYKIEM PO KIELICHU I JĄ TEŻ Z LEKKA ZAWIAŁO!!!!!!!!

brzydko wyglądają takie mocno wyżeżbione łydy

a mężuś pilnuje w samochodzie……. masakra

Jakoś mnie nie zachwyca…

tancerki tak mają

z trudem przychodzi jej złączyć nogi ;]

dziwna moda na botki w lato..

to zycze ci slepy babsztylku miec takie brzuchate na lydkach nic nie robiac! niemozliwym jest miec taka rzezbe bez wielogodzinnych cwiczen i mimo, ze nie przepadam za natasza, to czego jak czego, ale ciala kazda moze jej zazdroscic.

sama jestes gruba. ma wysportowane i to ostro . jaka typiara z ciebie -.-

Ale ma króciutkie nóżki…

jak dla mnie to te nogi sa poprostu grube….no, takie przy kosci może, ale gdzie wy to widzicie ze wysportowane?? bo sie jej łydka zarysowala na 1 zdjeciu?? glupota, kazdemu sie zarysowywuja tak miesnie jak jest W RUCHU…ludzie…

Jest dla mnie nijaka ,mdla ,bezpółciowa.Ps a samochód ładny

Taka nijaka

gość, 22-08-11, 14:29 napisał(a):Jest dla mnie nijaka ,mdla ,bezpółciowa.Ps a samochód ładnyZa to twoja pisownia bardzo oryginalna ^^

jej pupa wygląda jak w wielkim pampersie

Fatalne długości skracające nogi od góry, szorty, koszula i kurtka, od dołu botki. Nawet umięśniona łyda się nie obroni ;/

Jej się poprostu nie da lubic

Botki do kostek mają tylko jedną zaletę, są modne. Oprócz tego skracają nogi. Nawet Natasza wygląda jak pokraka w tych butach.

gość, 22-08-11, 11:48 napisał(a):Mohinii, 22-08-11, 11:37 napisał(a):fajne wyspostowane ale dziwnie prezentują się w tej spódniczce i botkachKup sobie,drogie dziecko, okulary. Spódniczkę to może ma,ale Janusz ;]Swoją drogą, zero elegancji w tym przerośniętym ambicjami robocie. faktycznie nie przyglądałam się za bardzo. Ta długa koszula mnie zmyliła. Wybacz, popełniłam straszną gafę już lecę po okulary ;] ;] pozdro

wygląda jak pokraka

Mohinii, 22-08-11, 11:37 napisał(a):fajne wyspostowane ale dziwnie prezentują się w tej spódniczce i botkachKup sobie,drogie dziecko, okulary. Spódniczkę to może ma,ale Janusz ;]Swoją drogą, zero elegancji w tym przerośniętym ambicjami robocie.

fajne wyspostowane ale dziwnie prezentują się w tej spódniczce i botkach

Jest śliczna i boska:) Uwielbiam ją:)