Jennifer Love Hewitt (40 l.) była kiedyś jedną z najbardziej seksownych gwiazd Hollywood. Dziś 40-letnia aktorka usiłuje wrócić do dawnej formy – po tym, jak została mamą, jej ciało zmieniło się.

Jennifer Love Hewitt bez makijażu

Paparazzi podglądali wczoraj gwiazdę, gdy wychodziła z siłowni. Była zmęczona, ubrana w dresy, w niedbałej fryzurze.

Rzadki widok- Jennifer Love Hewitt z całą rodzinką (FOTO)

Jak się łatwo domyślić, po treningu była też bez makijażu. Na czerwonej od wysiłku twarzy widać było zmęczenie. Jennifer musiała wyciskać z siebie siódme poty!

Jennifer Love Hewitt wzrost i waga

Gwiazda, którą wielu z nas pamięta z seriali oraz filmów dla całej rodziny, nie ma wzrostu modelki. Jennifer Love Hewitt ma zaledwie 157 cm, oznacza to, że znajduje się w gronie najniższych gwiazd Hollywood.

Niski wzrost nie przeszkadzał Jenn w byciu seksowną i uważaną za jedną z najbardziej pożądanych gwiazd. Hewitt ważyła 58 kg, miała kobiece kształty, na punkcie których mężczyźni wprost szaleli. O Hewitt naprawdę głośno zrobioło się w w 2013 roku, gdy zagrała w serialu Lista klientów.

Jennifer Love Hewitt ścięła włosy (FOTO)

Jennifer wcieliła się w nim w postać samotnej matki, która – by zarobić na rodzinę – otwiera agencję towarzyską. Gorące zdjęcia niemal nagiej Jennifer Love Hewitt szybko trafiły do sieci, a także do serwisu PornHub. I tak z grzecznej Jenn aktorka w wieku 35 lat zamieniła się w dość wyuzdaną, prowokującą gwiazdę.

Jennifer Love Hewiit w seksownej bieliźnie i z pejczem w dłoni budziła wyobraźnię panów…

Dziś Hewitt musi ciężko pracować, by wrócić do formy. Jej ciało po dwóch porodach trochę się zmieniło. Wygląda na to, że 40-letnia gwiazda postanowiła zawalczyć o seksowne kształty.

Jennifer Love Hewitt w nowym serialu 9-1-1

Już niedługo zobaczymy aktorkę w nowym serialu stacji FOX. Gwiazda wcieli się w postać Maddy, kobiety, która uciekła od maltretującego ją męża.

Jennifer Love Hewitt nie odzyskała figury sprzed ciąży(FOTO)

Co ciekawe, w rolę byłego męża wcieli się Brian Hallisay, który prywatnie jest mężem Jennifer Love Hewitt.

Jennifer Love Hewitt – wiek

Jennifer skończyła w lutym 40 lat. Wygląda na to, że poczuła drugą młodość! Czekamy na nowe zdjęcia gwiazdy i jej następne aktorskie kreacje.

Jennifer Love Hewitt po wyjściu z siłowni bez makijażu paparazzi
Jennifer Love Hewitt po wyjściu z siłowni w dresach i bez makijażu