Według doniesień nad kontynuacją serii kultowego filmu „Mumia” pracuje studio Universal. A Brendan Fraser (55 l.) i Rachel Weisz (54 l.) powrócą w swoich rolach. 25 lat po premierze pierwszej części gwiazdy znów mają się wcielić w poszukiwaczy skarbów. Dlatego pojawienie się Weisz na lunchu Chanel podczas Tribeca Festival wzbudziło tyle emocji.

Rachel Weisz o mężu, „Od lat byliśmy przyjaciółmi”

Aktorka, a prywatnie małżonka agenta 007, Daniela Craiga wyglądała zjawiskowo w casualowej stylizacji, która jest kwintesencją współczesnego stylu francuskiego domu mody. Elegancja, szyk i szczypta ekstrawagancji. Rachel Weisz skórzane spodnie połączyła z jedwabną koszulą w stylu lat 70. i dodatkami z logo Chanel.

Rachel weisz

Rachel Weisz w stylu Chanel

Rachel Weisz miała na sobie kultowe już sandałki na słupku Chanel, które projektantka pierwotnie zaprezentowała w swojej kolekcji w 1957 roku. Od tamtej pory pojawiły się one w nieskończenie wielu wariantach. Za ten klasyk trzeba zapłacić ok. 5000 złotych.

Rachel Weisz swój look uzupełniła białą torebką Chanel, za którą trzeba zapłacić ok. 20,000 złotych. Aktorka zrezygnowała też z mocnej biżuterii czy innych akcesoriów.

Zajrzyj do galerii zdjeć poniżej: